Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



mówi się że kobieta kobietę zrozumie
okazuje się że nie do końca

relaks jest ważny
wcale nie błahy tak w ogóle
dla wymowy wiersza istotny tym bardziej


kobieta kobietę może tak , ale poeta poetę nie koniecznie. Dla mnie płomień kojarzy się z miłością od której wiruje świat, więc nie czas na relaks tym bardziej , że wszystko od niego ucieka , a może nie zrozumiałam tego wiersza. Jednak zobacz na co wskazują komentarze -faceci myślą inaczej więc jednak jakoś Cię zrozumiałam po kobiecemu
pozdrawiam Kredens
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



mówi się że kobieta kobietę zrozumie
okazuje się że nie do końca

relaks jest ważny
wcale nie błahy tak w ogóle
dla wymowy wiersza istotny tym bardziej


kobieta kobietę może tak , ale poeta poetę nie koniecznie. Dla mnie płomień kojarzy się z miłością od której wiruje świat, więc nie czas na relaks tym bardziej , że wszystko od niego ucieka , a może nie zrozumiałam tego wiersza. Jednak zobacz na co wskazują komentarze -faceci myślą inaczej więc jednak jakoś Cię zrozumiałam po kobiecemu
pozdrawiam Kredens

Stary Kredensie,

z całym szacunkiem
mów od początku do końca od siebie i za siebie -
dobrze wiem jakie od kogo i dlaczego są takie czy inne komentarze

jeżeli nie odpowiada ci wiersz to trudno
koniec kropka - wybór należy do Ciebie
pozdrawiam:)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



mówi się że kobieta kobietę zrozumie
okazuje się że nie do końca

relaks jest ważny
wcale nie błahy tak w ogóle
dla wymowy wiersza istotny tym bardziej


kobieta kobietę może tak , ale poeta poetę nie koniecznie. Dla mnie płomień kojarzy się z miłością od której wiruje świat, więc nie czas na relaks tym bardziej , że wszystko od niego ucieka , a może nie zrozumiałam tego wiersza. Jednak zobacz na co wskazują komentarze -faceci myślą inaczej więc jednak jakoś Cię zrozumiałam po kobiecemu
pozdrawiam Kredens

Chyba nie nadajemy na tych samych falach.Miałam na myśli tylko zrozumienie Twojej kobiecości w wierszu i mojej w komentarzu czego innym ( facetom)zabrakło, bo to faceci, skoro o płci mowa i tylko tyle, a wiersz przecież podoba mi się , czy nie pisałam tego w pierwszym komentarzu ? zmusił mnie do refleksji , aj jakaś rozdrażniona jesteś , może ja też
pozdrawiam kredens

Stary Kredensie,

z całym szacunkiem
mów od początku do końca od siebie i za siebie -
dobrze wiem jakie od kogo i dlaczego są takie czy inne komentarze

jeżeli nie odpowiada ci wiersz to trudno
koniec kropka - wybór należy do Ciebie
pozdrawiam:)

Chyba nie nadajemy na tych samych falach.Miałam na myśli tylko zrozumienie Twojej kobiecości w wierszu i mojej w komentarzu czego innym ( facetom)zabrakło , bo to faceci skoro o płci mowa i tylko tyle, a wiersz przecież podoba mi się , czy nie pisałam tego w pierwszym komentarzu ? zmusił mnie do refleksji , aj jakaś rozdrażniona jesteś , może ja też
pozdrawiam kredens
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



mówi się że kobieta kobietę zrozumie
okazuje się że nie do końca

relaks jest ważny
wcale nie błahy tak w ogóle
dla wymowy wiersza istotny tym bardziej


kobieta kobietę może tak , ale poeta poetę nie koniecznie. Dla mnie płomień kojarzy się z miłością od której wiruje świat, więc nie czas na relaks tym bardziej , że wszystko od niego ucieka , a może nie zrozumiałam tego wiersza. Jednak zobacz na co wskazują komentarze -faceci myślą inaczej więc jednak jakoś Cię zrozumiałam po kobiecemu
pozdrawiam Kredens

Chyba nie nadajemy na tych samych falach.Miałam na myśli tylko zrozumienie Twojej kobiecości w wierszu i mojej w komentarzu czego innym ( facetom)zabrakło, bo to faceci, skoro o płci mowa i tylko tyle, a wiersz przecież podoba mi się , czy nie pisałam tego w pierwszym komentarzu ? zmusił mnie do refleksji , aj jakaś rozdrażniona jesteś , może ja też
pozdrawiam kredens

Stary Kredensie,

z całym szacunkiem
mów od początku do końca od siebie i za siebie -
dobrze wiem jakie od kogo i dlaczego są takie czy inne komentarze

jeżeli nie odpowiada ci wiersz to trudno
koniec kropka - wybór należy do Ciebie
pozdrawiam:)

Chyba nie nadajemy na tych samych falach.Miałam na myśli tylko zrozumienie Twojej kobiecości w wierszu i mojej w komentarzu czego innym ( facetom)zabrakło , bo to faceci skoro o płci mowa i tylko tyle, a wiersz przecież podoba mi się , czy nie pisałam tego w pierwszym komentarzu ? zmusił mnie do refleksji , aj jakaś rozdrażniona jesteś , może ja też
pozdrawiam kredens

chyba raczej zbyt mało się znamy
co nie znaczy że nadajemy na innych falach:)

a wiersz czy podoba się Tobie naprawdę - nadal nie wiem -
to ja niesamowicie spokojny człowiek:)



Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



mówi się że kobieta kobietę zrozumie
okazuje się że nie do końca

relaks jest ważny
wcale nie błahy tak w ogóle
dla wymowy wiersza istotny tym bardziej


kobieta kobietę może tak , ale poeta poetę nie koniecznie. Dla mnie płomień kojarzy się z miłością od której wiruje świat, więc nie czas na relaks tym bardziej , że wszystko od niego ucieka , a może nie zrozumiałam tego wiersza. Jednak zobacz na co wskazują komentarze -faceci myślą inaczej więc jednak jakoś Cię zrozumiałam po kobiecemu
pozdrawiam Kredens

Chyba nie nadajemy na tych samych falach.Miałam na myśli tylko zrozumienie Twojej kobiecości w wierszu i mojej w komentarzu czego innym ( facetom)zabrakło, bo to faceci, skoro o płci mowa i tylko tyle, a wiersz przecież podoba mi się , czy nie pisałam tego w pierwszym komentarzu ? zmusił mnie do refleksji , aj jakaś rozdrażniona jesteś , może ja też
pozdrawiam kredens

Stary Kredensie,

z całym szacunkiem
mów od początku do końca od siebie i za siebie -
dobrze wiem jakie od kogo i dlaczego są takie czy inne komentarze

jeżeli nie odpowiada ci wiersz to trudno
koniec kropka - wybór należy do Ciebie
pozdrawiam:)

Chyba nie nadajemy na tych samych falach.Miałam na myśli tylko zrozumienie Twojej kobiecości w wierszu i mojej w komentarzu czego innym ( facetom)zabrakło , bo to faceci skoro o płci mowa i tylko tyle, a wiersz przecież podoba mi się , czy nie pisałam tego w pierwszym komentarzu ? zmusił mnie do refleksji , aj jakaś rozdrażniona jesteś , może ja też
pozdrawiam kredens

chyba raczej zbyt mało się znamy
co nie znaczy że nadajemy na innych falach:)

a wiersz czy podoba się Tobie naprawdę - nadal nie wiem -
to ja niesamowicie spokojny człowiek:)

Dodałam plusa , chyba tak tylko mogę postawić kropkę nad i. Nie zawsze stawiam plusa , bo dla mnie są one mniej ważne , osobiście lubię tylko komentarze i to aby ktoś w ogóle czytał moje wiersze, bo wtedy żyją
Pozdrawiam raz jeszcze Kredens


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • kocha ale bez zapach ma ona też kocha bez a on ją jeszcze bardziej   u niej wolność a u niego   jej brak
    • Гарантия: 3 лет https://profildoors-center.ru/vakansii В процессе изготовления наши двери гладят 458 человек! А рабочее место наших столяров напоминает мастерскую реставратора https://profildoors-center.ru/peregorodki Это целый мир полный приспособлений, позволяющих довести полотно до совершенства https://profildoors-center.ru/magic-uniq ТВ тумба Velvet https://profildoors-center.ru/sertifikaty Противопожарные межкомнатные двери https://profildoors-center.ru/vakansii 9 Владимирская фабрика дверей https://profildoors-center.ru/knizhka Материалы, которые мы любим https://profildoors-center.ru/invisible
    • A mnie właśnie prowokuje te ciągłe wrzucanie wszystkich do jednego worka i posądzanie ludzi, nie będących winnym za tamtą przeszłość, o niestworzone rzeczy. W końcu sam piszesz, że nie wiesz co oni robią, więc po co ten hejt??? Moja rodzina także na wojnie ucierpiała. Też byli przesiedlani, deportowani i zabijani. Jeden z wujków przeszedł tak straszny głód, że później do końca życia całował każdy kawałek chleba, zanim go włożył do ust. Oboje dziadkowie byli w niewoli. Jeden najpierw w rosyjskiej a później w niemieckiej. Drugi deportowany w głąb Rosji. Miał szczęście. Wrócił po roku. Tak wyniszczony, że go w pierwszej chwili własna żona nie poznała. Mimo wszystko nie mam żadnych pretensji do obecnie żyjących i to po obydwóch stronach. Są to całkiem normalni ludzie , tak jak większość Polek i Polaków też.   Twierdzenie zaś, że Niemcy prowadzą antypolską politykę jest błędne. Tak samo jak, zacytuję: „Obecna unia jest szkodliwa dla narodów Europy - służy tylko Niemcom .” Jest to wielka bzdura. Zresztą nie są to Twoje słowa. Powtarzasz tylko moskiewską narrację. Bo to Putin właśnie chce osłabić Europę aby rozszerzyć swoje wpływy. I proszę nie wyjedź mi tutaj zaraz z AFD. Oczywiście, że jest to partia niebezpieczna. Wielu Niemców martwi się tym rozwojem. Tylko że patrząc w Polsce na Konfederację , Koronę Brauna i wielu innych pieniaczy i prowokatorów prawicy to stają mi ze strachu włosy na głowie tak samo jak przy AFD. Nie ma silnej Polski bez silnej Europy. Unię należy zreformować a nie rozbijać. Spójrz dla przykładu na Wielką Brytanię. 10 lat od Brexitu i okazuje się, że nie był to dobry pomysł. Większość Brytyjczyków chciałaby obecnie powrócić do Unii.   Może więc jednak drogi Jacku mniej patosu a więcej rozwagi w słowach.  Mniej hejtu a więcej konstruktywnych wypowiedzi.   Pozdrawiam serdecznie
    • @Stracony Duża kasa, to też władza, a jak mawiał H. Kissinger, ona jest największym afrodyzjakiem.  Pozdr.  
    • @Grahamoza dziękuję

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

       
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...