Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

coś w tym jest


Rekomendowane odpowiedzi

myślę , zastanawiam się , sądzę i dochodzę do jednego wniosku , że chciałaś chyba powiedzieć , że ta niepospolitość nijak nie przeklada się na jakość Twojego życia, a powinno być inaczej do licha ! słowem kobieta niepospolita niepospolite powinna mieć życie - chyba poszło trochę obok
Pozdrawiam kredens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


niekonsekwentny pustosłów. i nic nie znaczy- to o wierszu.
w komentarzu powyżej twierdzisz, że jesteś osobą niepospolitą i takie masz życie- gratuluję.
wiersz mówi co innego. cały jest bez sensu!
czasem myślę zastanawiam się sądzę a czasem nie myślisz? no a jak myślisz to (nie zawsze) dochodzisz do jednego wniosku, że jesteś kobietą. czyli jak nie myślisz i nie dochodzisz do wniosku- nie jesteś kobietą?; dalej podobno niepospolitą czyli nie na pewno.
a dodanie, że z twego (nie Peelki, bo w komentarzach piszesz, że Ty jesteś niepospolita) punktu widzenia to nic nie znaczy potwierdza fakt, że tekst jest pozbawiony sensu.
a tak swoją drogą każdy dla siebie bądź bliskich jest niepospolity- żadne odkrycie.
kosz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


niekonsekwentny pustosłów. i nic nie znaczy- to o wierszu.
w komentarzu powyżej twierdzisz, że jesteś osobą niepospolitą i takie masz życie- gratuluję.
wiersz mówi co innego. cały jest bez sensu!
czasem myślę zastanawiam się sądzę a czasem nie myślisz? no a jak myślisz to (nie zawsze) dochodzisz do jednego wniosku, że jesteś kobietą. czyli jak nie myślisz i nie dochodzisz do wniosku- nie jesteś kobietą?; dalej podobno niepospolitą czyli nie na pewno.
a dodanie, że z twego (nie Peelki, bo w komentarzach piszesz, że Ty jesteś niepospolita) punktu widzenia to nic nie znaczy potwierdza fakt, że tekst jest pozbawiony sensu.
a tak swoją drogą każdy dla siebie bądź bliskich jest niepospolity- żadne odkrycie.
kosz.
Pięknie przeprowadzone wnioskowanie, szkoda tylko, że oparte na nie istniejących przesłankach. Jeśli potrafisz, wskaż miejsce, w którym napisałam, że jestem - jako autorka i osoba fizyczna - niepospolita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...