Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Żądza


Rekomendowane odpowiedzi


podążam za tobą
pali mnie żądza
jak ćma w jasnym świetle
chce spalać się w tobie
każdej nocy
to uczucie jak tęsknota
każe trwać mi przy tobie
wstyd zamienia się w pożądanie
moje ciało jest w niebie
a umysł pełen nieczystości
sama nadzieja nie da rozkoszy
może błękit twoich oczu
przyspieszy dziś mój oddech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Jacek_Suchowicz ... Jacku, o deszczu, burzy, nawałnicy, czyli o opadach potrzebym ziemi, by na koniec... złowić, niekoniecznie z płetwami, tę.. dwunożną... zaskoczyłeś bardzo. Zostawiam uśmiech i punkcik. Pozdrawiam i zmykam "przed deszczem"... ;)
    • @Manek ... no to 'nakapałeś' słów.. :) bajkowo się zrobiło, fajny wiersz, inny.. 'świeży'.
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        @Nata_Kruk :)

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

          @Dagmara Gądek :) dzięki za serduszko  
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      .... na słowa Corival... :) Mirek... jest przemiłe wspomnienie, kieeedyś... mnie się ciutkę skraca i troszkę inaczej czytam wersy... podam jak, to tylko sugestia. Wiersz oczywiście Twój i Ty decydujesz..:)  Pozdrawiam.   pełen zapału idę po śladach  pierwszego słowa i w najmniej spodziewanym momencie wśród błękitów rodzi się (..)    ...................... słowo 'cudowny' niekoniecznie dla mnie obraz dnia  wyznacza drogę  dla słońca na niebie   rozsiane wiatrem ptasie trele kraszą (..) pierwszą rozmowę  we wzajemnym objęciu                  ................ ten wers 'mówi', że "naszą" spijam dźwięki jak kwiat  poranną rosę   ciekawe co będzie dalej          
    • @Stracony Jest ewidentnie coś z pomieszania z poplątaniem. Zgoda. Zatarło się szereg granic. I sam niejednokrotnie mam dylemat po której mocy strony się opowiedzieć, gubiąc się w tych stronach tak naprawdę. Zwłaszcza że widziałem mnóstwo dobrych efektów zła i fatalnych efektów tego rzekomego dobra... odchodzę od tych pojęć, a chciałbym tylko postrzegać sprawy przede wszystkim artystycznymi cokolwiek by to nie oznaczało zresztą :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...