Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Pseudowiersz. Dedykacja dla ludzi, którzy wierzą w jednorożce.


Rekomendowane odpowiedzi

[quote]O to chodziło! Miał być pseudowiersz - jest. A "kurwa" ma być tam, gdzie jest. Mam dosyć patetycznych wierszyków, nadmuchanych wierszy i sztucznych poematów! Ironizując ironicznie ironizuję! Cha cha!


Ja też mam dosyć dziwaczenia poezji...a jeśli jesteś dumna z pseudotworów, to nie zazdroszczę. Acz sama inicjatywa...chociaż tyle się liczy. Tyle, że to za mało, siła za mało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Waćpanna" sobie odpowiedziała. Inaczej by jej tu nie było. A co "waćpan" takim purystą, ha?
Krytyka przyjęta. Nie podoba się, nie musi.
Nie skasuję, bo sama to napisałam, więc najlepiej wiem jakie były moje intencje. Tłumaczyć już nie zamierzam...
Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie się cieszę, że krytyka przyjęta, to znaczy że postarasz się z niej pokornie wyciągnąć wnioski dla swojej dalszej twórczości, przynajmniej ja tak robię...nigdzie też nie sugerowałem ci abyś ten pseudowiersz kasowała bądź mi go tłumaczyła. Po prostu myślałem dotychczas, że to forum to miejsce na wiersze, po prostu wiersze, nie na pseudowiersze, podwiersze, przedwiersze, antywiersze...ale to, jak widać, źle myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam, że tam, gdzie go dodałam "Bez limitu" oznacza BEZ LIMITU.
Radzę na przyszłość nie być aż takim cholernym znawcą od wszystkiego, bo wychodzi na to, że jest waćpan znawcą od niczego. O przepraszam! Znowu przeklęłam. Ale "cholera" to takie niewinne przekleństwo, więc może waćpan w swojej łaskawości wybaczy!

Do (nie)widzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poezja jest w nas, nie w słowach, a wiersz to (moim zdaniem) takie ze sobą albo z bratnią duszą gadanie - jeżeli nie tylko w skrytości ale choćby tu napisany. Dziwi więc najazd Duszniebratnich, bo co je tu tak ciągnie, do Twojego gadania?

Nie umniejszając wartości niczego co napisane w koło, powiem tak: umiejętność wyrażania tego co w nas: poezji, skomplikowania, prostymi słowami jest umiejętnością rzadką i moim zdaniem świadczy o ułożeniu ze Światem, o afirmacji Życia - jakie by ono nie było. A przecież życie jest piękne, mimo że czasem aż trudno w to uwierzyć, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...