Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • SUKIENKI zmiażdżą ją w mediach nie dziennikarza bo się nazwała ożką i anką on tylko krzepki to jej hipokryzji bawi się setnie zmieniając wybranki     LODY MIĘTOWE (Z SAMEJ MIĘTY) na betonowym placu fontanna w oprawie świateł   bezużyteczna wzbiera się woda wyrzuca ruczaj nie rosi chłodem na równi jak górski strumień wartki po kamień którym przekraczasz krystaliczną wodę co chłodzi kostki  a nawet szyję zostawia brudne ślady podudziom zmęczenie, przyjemność WSZYSTKIE PLACE MIAST z pękatą torbą na kółkach czekała jak na peronie jedynie ona tu z wszystkich nie patrząc w tablet lub inny lokomocji środek ku tobie a z nią nikogo nie było bo sandał skrywał niewiele palce zbyt krzywe na miłość    
    • @Ewelina piękny wiersz,  dodaję do moich ulubionych :)

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Czasami trzeba zrobić kilka kroków do tyłu,  żeby się rozpędzic :)   Pozdrawiam 
    • @Dagmara Gądek nie rozumiem tej wycieczki osobistej  Nie nudzę się w życiu  Mam pracę w której się spełniam dwie cudowne córki i mnóstwo planów na przyszłość które mam nadzieję zrealizować o ile zdrowie pozwoli i dożyję  Jeśli chodzi o te "cuda" no cóż kocham wieś i to co się z nią wiąże  Może moje wiersze nie są wysokich lotów jednak pisanie daje mi spokój i siłę  Dziękuję za czytanie Pozdrawiam @agfka Agatko moja Ania jest fanką wsi  Taką typową wieśniarą z krwi i kości  Myślę że obora  jej nie straszna  Czasami lepiej jej między zwierzętami niż ludźmi

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      @corival
    • @Gosława

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję za to, że tak uważasz. Pozdrawiam ponownie :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...