Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Łysiak


islamic

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nie rozumiemy się,nic nikomu nie zarzucam(napisałem tylko,że ja nie będe tego robił)
ironiczna uwaga"No tak jak się szuka 20 lat....."ja sięgnąłem po Łysiaka w 86r-pierwsza powieść to był Flet z Mandragory,póżniej Cesarski Poker i Empirowy Pasjans(oczywiście czytam Łysiaka sukcesywnie i na tych tytułach sie nie kończy moja z nim "znajomość"-ostatnia była Cena).Nie szukałem z zaciekłością każdej pozycji tego autora,zwyczajnie w bibliotekach była nieosiągalna (Szachista) ostatnie wydanie jest chyba z 83r

ps. żeby wyjaśnić niedomówienia (pan/pani) jestem facetem mam 46 lat na imie Mariusz

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Może chodzi o to że zwyczajnie nie poczuwałem się do roli jakiegoś wodzireja i uważałem że bynajmniej wcale nie muszę się do takiej roli poczuwać kiedy dosyć spontanicznie przyszło mi do głowy aby zapytać się forumowiczów o ich wrażenia związane z lekturą Łysiaka na które po prostu liczyłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

trylogia jest fantastyczna, jak również 'Kielich', 'Ostatnia kohorta' też przypadła mi do gustu. Polecam 'Wyspy bezludne', choć muszę przyznać, że w kwestii oceny wielu postaci nie zgadzam się z autorem. :) ale byłoby nudno, gdyby wszyscy mieli takie same zdanie w tej samej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...