Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

sepuku


Rekomendowane odpowiedzi

W sosnowym lesie
ze spokojem i skupieniem mistrza zen
na runie klękam
Wewnętrzym głosem
czytam śmierci wiersz
słowa pożegnania dla świata i mych bliskich
Z nienawiścią kataną rozszarpuje wnętrze swe
bólem zmazuje hańbe
a kensho podżynając gardło
uwalnia od umysłu grzesznego
który iluzją wypaczył czyny me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @agfka Nie widzę w wierszu " problemów poczty" tylko samotność lub obawę przed samotnością, a z nią nigdy nikomu nie jest do twarzy.
    • @Somalija to wspaniale, ja również byłam na spacerze, pomimo deszczu też się dzisiaj wybiorę, mieszkanie i ja również na błysk, dwie szafki skręciłam:) a jakie to dzikie rośliny przyniosłaś? Ja wczoraj wąchałam białe róże:)
    • @Jacek_Suchowicz @Jacek_Suchowicz Czując w sobie duszę nie trzeba się spinać, rujki przychodzą po borowinach.
    • never ending story? czy dotrę  moim grawilotem na bajkową planetę Ardanis gdzie pola czasułek jak seledynowe fale kołyszą się w podmuchach wiatru? Mars. Jowisz. Saturn. Ewa dla nas była ta noc pod gwiazdami i czule wspominam maturę... jednak....nie zadzwoniłaś... w maju zieleń eksploduje radością kevlarowe ważki przemierzają  parseki galaktyki.... ...prawo moralne we mnie a niebo gwiaździste nade mną!
    • @violetta Hej, byłam dziś na spacerze sensorycznym, przyniosłam dzikie rośliny...

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Napisałam ponad dwieście erotyków wszystkie mają taką samą wadę: kicz...  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...