Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Waldemar_Talar_Talar Jestem wolnym bytem nieśmiertelną duszą                                            żadną poddaną czy własnością jakiegoś PANA Boga                                           - do tego mnie jego słudzy w czerni nie zmuszą                                           nade mną jedynie Stwórca czyli Źródło Wszystkiego                                           którego jestem częścią                                           z niego wyszłam i wrócę do niego   A te wszystkie byty podające się za Bogów niech zastraszając i wabiąc szukają sobie innych niewolników, których będą okradać z ich energii.  @Waldemar_Talar_Talar no i o którego Boga Ci konkretnie chodzi, bo trochę ich sobie ludzie nawymyślali...? 
    • @Gerber Anna kojarzy mi się zawsze z Viktorem Franklem i jego książką: Człowiek w poszukiwaniu sensu. Tragizm, ludzkie okrucieństwo i szukanie sensu...
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję za odwiedziny.   Również pozdrawiam :)
    • Dolinami mgła się snuje, Z za chmur księżyc prześwituje, Świerszcz w zaroślach pogrywuje, Bez zapachem swym czaruje. Ta sceneria, choć banalna, Dla mnie jest, wręcz idealna. Jest jak prosty tekst w piosence, Ty i ja i nasze ręce. Tamta droga, tamten bez, I te świerszcze były też. Gwiazdy w oczach Twych świeciły, Jaki ja byłem szczęśliwy. Siebie mieliśmy wzajemnie, Motyle mieszkały we mnie. Piękne, lśniące Twoje włosy, Od mgły szarej i łez rosy. Nic więcej nie było trzeba, Aby poczuć posmak nieba. Bez odurzał swym zapachem, Byłaś moim całym światem. I tak miało zawsze być, Ty i ja i więcej nic. Dość naiwne to myślenie, Lecz... najpiękniejsze wspomnienie.
    • @Dagmara Gądek dziękuję za słówko pod tekstem :) Oczywiście  - trzeba mieć nadzieję, ale często tę nadzieję tłumi ogromnym lęk przed utratą uratą samodzielności i osamotnieniem.   Pozdrawiam! :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...