Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

stara frania


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Esy floresy tańczące po ścianie oraz trele morele słyszane z dworu, wczesnym rankiem zwabiły mnie z łóżka na taras zmuszając do uśmiechu i wyciągnięcia rąk do kogoś , kto siedząc w wiklinowym fotelu tulił filiżankę z kawą patrząc z żalem tam gdzie powoli znikała noc . Widząc to powiedziałem - nie smuć się proszę miła gdy dzień się zmęczy i pójdzie spać , ona wróci i otuli swą powłoką pod którą nasze ciała znowu za kosztują najpiękniejszej że wszystkich gier we wszystkich istniejących światach.
    • @poezja.tanczy Dziękuję. Pozdrawiam. 
    • @Marek.zak1 Demokracja to nie system tylko ludzie,  jak wyżej wymieniony...   "W okresie 1943-1944 w Bengalu zginęło około 3 miliony mieszkańców, co stanowiło wówczas 5 proc. całej populacji regionu. Ktoolejne kilka milionów przez wiele lat musiało się zmagać ze skutkami decyzji podejmowanych przez Churchilla. Dlaczego aż tylu Hindusów zostało faktycznie skazanych na śmierć? Chodziło o import wszelkich surowców naturalnych, które przydałyby się administracji Winstona Churchilla podczas II wojny światowej. Stworzenie z tych terenów swoistego banku, skąd można brać i brać skończyło się jednak katastroficznie".   Pozdrawiam. 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - fajnie że interesujące -                                                                            Pzdr. Witam - ano tak - ja tęż wole te o czymś - miło że czytasz -                                                                                                         Pzdr
    • @Łukasz Jasiński Tak jak piszesz. A niektórzy chcą nam wmówić,  że dopiero w 966r.  'zeszliśmy z drzewa'.  Do twojej wyliczanki mogę jeszcze dodać Górę Ślęza,  którą widzę z okna.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...