Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

mam dość ! - list otwarty


Bea.2u

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra... nie mogłam się powstrzymać... wlazłam, przeczytałam, to i wrzucę kilka słów ;)
wszelkie sprawy lubię załatwiać od strony głowy a nie d....y,
popieram wszelkie inicjatywy z których wyziera twarz nie d...
Krzywaku, przeczytałam priva, nie wycofuję się - myślę, że wybieranie wiersza miesiąca [12-tu wierszy roku] z uhonorowaniem edycją w wersji makulaturowej - przyda zdrowej rywalizacji w zetce i znacznie ograniczy TWA-nia, temat wart jest pociągnięcia po wywczasowaniu się anielskiego,

co mi się jeszcze nasuwa...?
ano to, że nie po drodze mi z frustratami i pseudointelektualistami z przerostem ego, a że lubię pstrykać im w nos? - no cóż, taką mam fantazję&hobby ;),
wszelkie rachunki spłacam, a do kopów mam 'kopniakarzy'
nie mam w zwyczaju udowadniać, że nie jestem wielbłądem – w tym względzie pole do popisu zostawiam oponentom,
aha... i jeszcze jedno – rękę podaję wyłącznie wtedy , gdy mam pewność, że się nie pobrudzę,

od pani Bea.u2 oczekuję wyjaśnień i przeprosin
co do pana Rakoskiego, to raczej nie mam złudzeń, twarz jego jawi mi się 'mętnie' [a w kwestii pouczeń filologiczno-orto-gramatycznych zalecam kontemplację maksymy : 'czemuż to prałacie nie żywiecie sami, jako nauczacie ?' ;)]

a balony same się proszą aby je przekłuwać ;)

ps. Pancolku, nie bądź trzciną...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ok. skoro tak, to bana otrzymuje. Do jutra, na uspokojenie nerwów:


Bea.2u za:
-to jakiś portal dla rozwydrzonych gówniar
-ty jesteś kompletnie pozbawiona zasad etycznych, to patologiczna niezdolność do podzielenia odczuć osoby atakowanej. to syndrom psychopatii!! dlaczego nie pójdziesz się leczyć? bo jeśli robisz to świadomie, to zwyczajnie jesteś zerem. kompletnym moralnym i etycznym zerem! pod nickiem f.isia zamierzasz uprawiać działalność osoby fiśniętej? taki miałaś świadomy zamiar? że upośledzonym się wybacza? bo nie rozumiem takiego postępowania.


MARIUSZ RAKOSKI za:
-Panią fi.się(!?) już tutaj dobrze wszyscy znają, to co pisze, należy po prostu ignorować, bo nie
ma innej metody. Jestem jak najbardziej za tym, żeby wyłączyć osoby, które chełpią się na
Forum złośliwymi "komentarzami", to nie jest godne człowieka, a co dopiero "poety
-Olesia, z tym "czy dobrze się czujesz" - vice versa, rzecz jasna, bo:
co ma wspólnego poprawność językowa z faszyzmem!

f.isia:
ano to, że nie po drodze mi z frustratami i pseudointelektualistami z przerostem ego, a że lubię pstrykać im w nos? - no cóż, taką mam fantazję&hobby

Temat zamykam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...