Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

oniryczny konfesjonał [tytuł roboczy]


Rekomendowane odpowiedzi

Werbalną magią można stworzyć sobie oniryczny konfesjonał. I dobrze proszę Pana. Sen o konfesjonale - jak wykłada sennik egipski - oznacza, że śniący pozbędzie się kłopotu. Ale czy można wyspowiadać się ze swoich skłonności do purpury?
Spróbuję...:))
I uczeszę...
pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł i realizacją podobają mi się, a przebudzenia gwałtownego nie zazdroszczę ;) Może by jedynie układ graficzny trochę przeczesać, bo wszystko w przekazie zagrało. No, to może jeszcze się odważę i powiem, że "w tym wszystkim" zamieniłabym na jakiś konkret, np. "w pożarze" albo odważniej "w językach" , (bo i ogień, i o spowiadających się), a "którego używa" w ogóle bym pominęła. Oczywiście to tylko moje odbieranie. Jeśli przesadziłam, to przepraszam. Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniryczny-marzenie senne
Wyznanie- konfesjonał
i Kali (dewanagari काली, trl. Kālī, dosł. rodzaj żeński pojęcia "czas" trl. Kālā ,zwana również Maha Kali, trl. Mahā-Kālī) – hinduska bogini czasu i śmierci, pogromczyni demonów i sił zła; w oczach ludzi Zachodu najbardziej przerażająca ze wszystkich bogiń -->hinduistycznych. Jedna z czterech głównych postaci Śakti, żony Śiwy. Pierwsza z mandali dziesięciu głównych form małżonki boga Śiwy, władczyni cyklu reinkarnacyjnego

tak to trzeba sobie wpierw pomyśleć o pojęciowaniu oddzielnie, zanim człowiek
się jakiś zabierze do czytania tego wiersza. Wyraz "płonący" pewnie miał ukazać
to, że dzieje się różnie w nim np., Autorka próbuje dostrzegać " ile w tym czerwonego"
kolor tu użyty może być symboliczny,hmm..
dla mnie taki do poczytania raz, jedna myśl: że może dla niektórych ludzi wydawać
się marzeniem sennym takie wyznanie.
To tak więcej ode mnie. J. serdecznie zarówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...