Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Konkurs - opowiadanie o śmierci


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Nie wolałby Pan " takiej" popularności pod własnymi wierszami, prozą? Przecież w ten sposób sam Pan sobie szkodzi, traci siły i energię, a do tego daje przykład, firmując chyba takie zachowanie własnym nazwiskiem, o ile się nie mylę. Tak może funkcjonować, z całym szacunkiem, jakiś uliczny brukowiec i jego bohaterowie, ale nie portal literacki i autorzy tekstów.

O nawracaniu mnie jest oddzielny już wątek. W tym się już pogubiłem :(
Widzi Pan, uważam, że w pańskim przypadku, jedynie milczenie, nie reagowanie, brak odpowiedzi pod prowokującymi komentarzami, dałoby jakiś efekt, przy jednoczesnym skierowaniu uwagi internatów, na pańską twórczość, klasę i życiową ścieżkę, którą Pan zapewne podąża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Myślę, że jaja, jak berety. Pan, Panie Krzywak, to facet z "jajami". Zazdroszczę Panu-jaj - oczywiście. A kiedy święcenie?

O, tutaj:
"jest dość związany z wątkiem, ponieważ sugeruje wymianę w składzie jury. Po prostu ktoś, kto do jury się nadaje (amerrozzo) zastąpi tego, który jest kpiną i zaprzeczeniem rzetelnego konkursu (erlina plus grabicza)
Ech, jakiś ty...

Ostatnio edytowany przez M. Krzywak (Wczoraj 12:35:06)"

Brrr, kłamstwo ma krótkie raciczki, dokopałem się :)))

Panie Krzywak, przecież to Pana wpis! Okłamuje już Pan samego siebie? Nie do wiary...
hm, trudno się dziwić, temperatura ostatnich dni oscyluje koło 30 stopni Celsjusza,
Przy takiej temperaturze, lekarze zalecają zimne kąpiele, bo kora mózgowa może się zlasować...
Jak to dobrze, że mam klimatyzację w domu. Nawet obrzęku nóg nie mam, a co dopiero mówić o obrzęku mózgu...

syn jedynej matki, teściowej mojej jedynej jeszcze żony, emil grabicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



O, tutaj:
"jest dość związany z wątkiem, ponieważ sugeruje wymianę w składzie jury. Po prostu ktoś, kto do jury się nadaje (amerrozzo) zastąpi tego, który jest kpiną i zaprzeczeniem rzetelnego konkursu (erlina plus grabicza)
Ech, jakiś ty...

Ostatnio edytowany przez M. Krzywak (Wczoraj 12:35:06)"

Brrr, kłamstwo ma krótkie raciczki, dokopałem się :)))

Panie Krzywak, przecież to Pana wpis! Okłamuje już Pan samego siebie? Nie do wiary...
hm, trudno się dziwić, temperatura ostatnich dni oscyluje koło 30 stopni Celsjusza,
Przy takiej temperaturze, lekarze zalecają zimne kąpiele, bo kora mózgowa może się zlasować...
Jak to dobrze, że mam klimatyzację w domu. Nawet obrzęku nóg nie mam, a co dopiero mówić o obrzęku mózgu...

syn jedynej matki, teściowej mojej jedynej jeszcze żony, emil grabicz

Dokładnie. Edytowany wczoraj, czyli wczoraj jeszcze byłeś w składzie jury. Chociaż w sumie osobom, które kłamią w żywe oczy, nie będę poświęcał więcej słów.
Bywaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



O nawracaniu mnie jest oddzielny już wątek. W tym się już pogubiłem :(
Widzi Pan, uważam, że w pańskim przypadku, jedynie milczenie, nie reagowanie, brak odpowiedzi pod prowokującymi komentarzami, dałoby jakiś efekt, przy jednoczesnym skierowaniu uwagi internatów, na pańską twórczość, klasę i życiową ścieżkę, którą Pan zapewne podąża.

A to by się zdziwili :)))
Ale pozwolisz, że o swoim przypadku będę decydował sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Marna taka popularność, a ich duma na nic się zdaje. To tylko gra pozorów.
Kto ma oczy potrafi czytać znajdzie prawdę.
Moja córka często zagląda na org. czasem mi wypomina co ja tu wśród takich, ale to też ludzie, morze ich czasem ponosi na fali...

Milutko - Jola.

Lubię, jak się dyskutanci sami podkładają :)
Otóż - skoro twierdzisz, że wstyd czytać posty, to nie rozumiem, jak z jednej strony besztasz jednych, którzy w sumie kłócą się tak, jak od 4 lat, a tolerujesz wpisy erlina, które na pewno nie nadają się do czytania dla dzieci? To jest właśnie moralność Kalego.
Z kobiecej solidarności wtrącę się troszkę;)
Panie Krzywak, bardzo dobrze Pan uczynił, kasując swój kiepski-nowy wątek. Brawo. tutaj niepotrzebnie wraca Pan do przeszłości, proszę zacząć od nowa, od teraz, od już, nie reagować, zająć się poezją, prozą, twórczością, pracą, przyszłością.Sądzę, że na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Z całego serca życzę. Pomoże Pan sobie i portalowi. zapewniam. Znam się na tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Lubię, jak się dyskutanci sami podkładają :)
Otóż - skoro twierdzisz, że wstyd czytać posty, to nie rozumiem, jak z jednej strony besztasz jednych, którzy w sumie kłócą się tak, jak od 4 lat, a tolerujesz wpisy erlina, które na pewno nie nadają się do czytania dla dzieci? To jest właśnie moralność Kalego.
Z kobiecej solidarności wtrącę się troszkę;)
Panie Krzywak, bardzo dobrze Pan uczynił, kasując swój kiepski-nowy wątek. Brawo. tutaj niepotrzebnie wraca Pan do przeszłości, proszę zacząć od nowa, od teraz, od już, nie reagować, zająć się poezją, prozą, twórczością, pracą, przyszłością.Sądzę, że na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Z całego serca życzę. Pomoże Pan sobie i portalowi. zapewniam. Znam się na tym.

Rany Boskie!
Mojżesz wysłał cię z misją?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Widzi Pan, uważam, że w pańskim przypadku, jedynie milczenie, nie reagowanie, brak odpowiedzi pod prowokującymi komentarzami, dałoby jakiś efekt, przy jednoczesnym skierowaniu uwagi internatów, na pańską twórczość, klasę i życiową ścieżkę, którą Pan zapewne podąża.

A to by się zdziwili :)))
Ale pozwolisz, że o swoim przypadku będę decydował sam.
Oczywiście, do Pana należy decyzja, ale proszę się nad tym zastanowić. Są chwile, że dobrze jest posłuchać drugiego człowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



O nawracaniu mnie jest oddzielny już wątek. W tym się już pogubiłem :(
Widzi Pan, uważam, że w pańskim przypadku, jedynie milczenie, nie reagowanie, brak odpowiedzi pod prowokującymi komentarzami, dałoby jakiś efekt, przy jednoczesnym skierowaniu uwagi internatów, na pańską twórczość, klasę i życiową ścieżkę, którą Pan zapewne podąża.

Dobre sobie, klasa, twórczość i życiowa ścieżka... hahaha
Dzięki Arko za odrobinę uśmiechu i świetny element humoru, bo dzisiaj mam wisielczy. Pada deszcz a pod moimi oknami bojówki w brunatnych koszulach otoczone kordonem zielonych mundurków niemieckich smerfów z pałami... hahaha
Pozdrawiam serdecznie w imieniu swoim i mojej żony. emil grabicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Chyba o modzie, a nie o nawracaniu, Michał coś kręcisz.

Nie odpowiedziałaś na wcześniejsze pytanie, a jest znacznie ciekawsze.
Michał muszę być modna,
bo wątek wszak o modzie,
seks najmodniejszy w maju
a Tobie zamek rozsadziła moja bombowa wypowiedź ;)

Przynajmniej tu są jaja i dowcip na czasie!
odpowiedź na znacznie ciekawsze pytanie Michale.)))
a szkoda, bo tak fajnie kręciłeś i bardzo mi/sie temat.
Nie powinieneś tak pstryk, to bardzo nie ładnie...
p.s.
nie powinnam tu tak pisać, bo czuję, że Mariusz się obrazi, a ma prawo, jego wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Z kobiecej solidarności wtrącę się troszkę;)
Panie Krzywak, bardzo dobrze Pan uczynił, kasując swój kiepski-nowy wątek. Brawo. tutaj niepotrzebnie wraca Pan do przeszłości, proszę zacząć od nowa, od teraz, od już, nie reagować, zająć się poezją, prozą, twórczością, pracą, przyszłością.Sądzę, że na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Z całego serca życzę. Pomoże Pan sobie i portalowi. zapewniam. Znam się na tym.

Rany Boskie!
Mojżesz wysłał cię z misją?
Nie. Skąd znowu. Widzi Pan...a ludzie czytają, śmieją się, rejstrują się nowi i koło obraca. Tak trudno się zmienić? Nawet dla dobra portalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Nie. Skąd znowu. Widzi Pan...a ludzie czytają, śmieją się, rejstrują się nowi i koło obraca. Tak trudno się zmienić? Nawet dla dobra portalu?

W sumie racja. Beze mnie ich nie ma :)))
Właśnie. Jest Pan bardzo inteligentnym uczniem. Dzisiaj muszę już kończyć, ale może jeszcze kiedyś porozmawiamy o tym i owym, w zwykły sposób. Miłej nocy życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Z kobiecej solidarności wtrącę się troszkę;)
Panie Krzywak, bardzo dobrze Pan uczynił, kasując swój kiepski-nowy wątek. Brawo. tutaj niepotrzebnie wraca Pan do przeszłości, proszę zacząć od nowa, od teraz, od już, nie reagować, zająć się poezją, prozą, twórczością, pracą, przyszłością.Sądzę, że na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Z całego serca życzę. Pomoże Pan sobie i portalowi. zapewniam. Znam się na tym.

Rany Boskie!
Mojżesz wysłał cię z misją?


Przecież wiemy dlaczego Pan tak aktywnie uczestniczy w takich postowych karuzelach.
To proste, podpuszcza Pan maksymalną ilość ludzi mających odwagę powiedzieć "nie", by
składać kolejne wnioski o bany. W ten sposób nie oczyści Pan przedpola z intelektualnych min na portalu, po których bezkarnie Pan stąpa. Nigdy na nikogo nie donosiłem i na Pana nie mam zamiaru.
Będę za to cholernie dla Pana "grzeczny", co nie przeszkodzi mi powiedzieć całej prawdy o Panu, Panie Krzywak, a ta jest nieszczególna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie odpowiedziałaś na wcześniejsze pytanie, a jest znacznie ciekawsze.
Michał muszę być modna,
bo wątek wszak o modzie,
seks najmodniejszy w maju
a Tobie zamek rozsadziła moja bombowa wypowiedź ;)

Przynajmniej tu są jaja i dowcip na czasie!
odpowiedź na znacznie ciekawsze pytanie Michale.)))
a szkoda, bo tak fajnie kręciłeś i bardzo mi/sie temat.
Nie powinieneś tak pstryk, to bardzo nie ładnie...
p.s.
nie powinnam tu tak pisać, bo czuję, że Mariusz się obrazi, a ma prawo, jego wątek.

HE, no już za późno, musiałbym się gniewać na 1/3 zostawionych tutaj postów :)

Pozdrawiaczem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Krzywak, nieładnie. Wyrzucił Pan z warsztatu swój dobrze zapowiadający się wiersz. Trzeba przyznać, że ma Pan refleks. Niezbyt wiele osób przeczytało mój ostatni wpis.
Ale usprawiedliwię Pana, bo przecież zbiera Pan materiały na wielki proces o wolność słowa i myśli.
Tak, tam znajdują się materiały przynajmniej na dożywocie, dla mnie i dla bestii be.
Podziwiam Pana za konsekwencję i upór godny sprawy.

brat swojej starszej siostry, szwagierki mojej jedynej żony, emil grabicz.
może Pan mówić do mnie, emilku, byłoby mi niezmiernie miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Wiem, ale mi przykro, że taki zamęt panuje, takie banalne wypowiedzi, wcale nie na temat.
Mariusz lubię dyskusje na ciekawe tematy, pół żartem, pół serio, a tu prawdziwa "wojna domowa"...
Portret poety wygląda inaczej niż powinien,
współcześni poeci pełni zawiści?
Raczej nie poeci, a smutni samotni
Trzęsą tyłkiem ze strachu o miejsce na marny tekst.
Walczą słowem, potem od słowa giną.
Klonują siebie i dalej powtórka, jak refren.

Pamiętasz tak to leciało ;)))


Po kąpieli czy jestem czyściejsza?
W pewnym sensie, ale nie w całości ;)
Starłam z siebie jakieś martwe komórki.
Rosną jednak następne martwe ;)
I co będzie dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Wiem, ale mi przykro, że taki zamęt panuje, takie banalne wypowiedzi, wcale nie na temat.
Mariusz lubię dyskusje na ciekawe tematy, pół żartem, pół serio, a tu prawdziwa "wojna domowa"...
Portret poety wygląda inaczej niż powinien,
współcześni poeci pełni zawiści?
Raczej nie poeci, a smutni samotni
Trzęsą tyłkiem ze strachu o miejsce na marny tekst.
Walczą słowem, potem od słowa giną.
Klonują siebie i dalej powtórka, jak refren.

Pamiętasz tak to leciało ;)))


Po kąpieli czy jestem czyściejsza?
W pewnym sensie, ale nie w całości ;)
Starłam z siebie jakieś martwe komórki.
Rosną jednak następne martwe ;)
I co będzie dalej...

To nazywamy rożnorakimi chemiami zwierzęcego życia - ale nie będę wzniecać ognia :D

No czystym się nigdy nie jest, rodzimy się już dość nieestetycznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...