Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rozbitek


bestia be

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




tak , wiec zaprzeczasz temu co napisałeś w co Pan gra? Teraz po rozum do głowy za późno , że na drzewach były wyryte nazwiska , daty itp
To tajga zapisała czy nie!

Kolejna kompromitacja po sprawdzeniu w google o Sybirakach, to trzeba mięc w głowie, sam Pan zaprzecza temu , co wyżej hahhahahahha Żart ,,hajda na dupy" widzisz Pan pamięć nazywa się idealna takową posiadam wycinek Pana wiersza ale kiedy on był :):):):) pomyśl z kim walczysz, bo na prawde nie wiesz
Już Panu powiedziałem mam dość polemiki z Panem gdyż mówią ,,madry z głupim się nie dogada" wiec prosiłem Pana wstawiaj minus i idź w siną dal ode mnie, ale nawet Pan tego nie potrafi uszanować , to moja wola i człowiek oczytany, literat nauczyciel , MGR, itd powinien to uszanować dla samej swojej godności

szacuneczek

bestia

Lekcja pierwsza - zanim zaczniesz dyskutować na piśmie, naucz się pisać w rodzimym języku. Powtarzam to już chyba czwarty raz. To jest forum publiczne i tutaj reprezentuje się przynajmniej jakieś minimum. To, że masz sobie nicka i klakierów nie upoważnia cię do pisania niepoprawnie.
Lekcja druga - czytaj to, co się do ciebie pisze i nie przekręcaj kota ogonem. Twoje argumenty typu - "znają mnie najlepsi filolodzy i największe sławy poetyckie" są nie na miejscu.
I wreszcie, skoro "czas zmazał rany nieszczęścia", to po kiego o tym piszesz, w dodatku beznadziejne?

Wykłady pobierałem u najlepszych UAM Poznań
Z Twoch lekcji nie skorzystam , gdyż nie posiadasz wiedzy:):):):)

Juz wystarczy jeszcze w swoim życiu nie widziałem , aby nauczyciel polonistyki , tak sie kompromitował i to publicznie umiesz napisać ,,gniot", jak parę słówek z Leksykonu jednak za mało , by tutaj wmawiać kim Pan nie jest

Mi wystarczy ,tylko Pana pisanie i już wiem, jaki zakras wiedzy Pan reprezentuje

do następnego minusa

Żegnam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Lekcja pierwsza - zanim zaczniesz dyskutować na piśmie, naucz się pisać w rodzimym języku. Powtarzam to już chyba czwarty raz. To jest forum publiczne i tutaj reprezentuje się przynajmniej jakieś minimum. To, że masz sobie nicka i klakierów nie upoważnia cię do pisania niepoprawnie.
Lekcja druga - czytaj to, co się do ciebie pisze i nie przekręcaj kota ogonem. Twoje argumenty typu - "znają mnie najlepsi filolodzy i największe sławy poetyckie" są nie na miejscu.
I wreszcie, skoro "czas zmazał rany nieszczęścia", to po kiego o tym piszesz, w dodatku beznadziejne?

Wykłady pobierałem u najlepszych UAM Poznań
Z Twoch lekcji nie skorzystam , gdyż nie posiadasz wiedzy:):):):)

Juz wystarczy jeszcze w swoim życiu nie widziałem , aby nauczyciel polonistyki , tak sie kompromitował i to publicznie umiesz napisać ,,gniot", jak parę słówek z Leksykonu jednak za mało , by tutaj wmawiać kim Pan nie jest

Mi wystarczy ,tylko Pana pisanie i już wiem, jaki zakras wiedzy Pan reprezentuje

do następnego minusa

Żegnam

Posiadam jako taki zakres wiedzy. Ale co to jest "zakras wiedzy" to tylko uczą w UAM Poznań :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Bestio, jest to jeden z najlepszych z Twoich wierszy: przyzwoity, refleksyjny, melan-

cholijny... podoba się kontekst sytuacyjny, raczej kompozycja, myślę, że zamknięta,

ale tutaj nie trzeba nic otwierać, o takich rzeczach mówi się wprost.

Poza tym wyszło troszkę prozaicznie, dobre.

Pozdro
Mario :::)

Witaj Mario Masz ,,Nosa", gdyż tam było nie ,,rany", tylko ,,ślady" tutaj miałem dylemat z wersami chodzi o grafikę , gdyż zauważ , ze wersy zawsze są krótsze, może bardziej pierwsza myśl najlepsza, ale cóż zawsze jest wyjście awaryjne, jednak masz rację , gdyż teraz tak patrzę ,, rany i nieszczęście" jednak błąd logicznego myślenia, nie zauważyłem tego
zmienię jak było

dziekuję za bardzo wartościową radę , jak wizytę i komentarz

szacuneczek

bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Wykłady pobierałem u najlepszych UAM Poznań
Z Twoch lekcji nie skorzystam , gdyż nie posiadasz wiedzy:):):):)

Juz wystarczy jeszcze w swoim życiu nie widziałem , aby nauczyciel polonistyki , tak sie kompromitował i to publicznie umiesz napisać ,,gniot", jak parę słówek z Leksykonu jednak za mało , by tutaj wmawiać kim Pan nie jest

Mi wystarczy ,tylko Pana pisanie i już wiem, jaki zakras wiedzy Pan reprezentuje

do następnego minusa

Żegnam

Posiadam jako taki zakres wiedzy. Ale co to jest "zakras wiedzy" to tylko uczą w UAM Poznań :)))

Nie wie Pan, co to zakres? proponuję google!!!!!

bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem przeciwny przywoływaniu historii w wierszach, kiedy nie jest ona integralną częścią naszego życia. Bo co Pan może wiedzieć o krajobrazach i uczuciach [u]wtedy[/u]? Nic, a to, że sobie ktoś podręcznik przed maturą poczyta, nie usprawiedliwia takich wybryków. nie ma autentyzmu. nie ma wiersza.
ale zdrówko, każdy może pisać, to internet, tylko wydurniać się nie powinno,
Jimmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


no to pomysl to zrozumiesz kon Aleksandra I mial wiecej rozumu niz ty jesli tego tak prostego nie rozumiesz ;]

Zabłysnąłeś jak ten kupowiersz po prostu.

Tym hańbisz nazwiska ludzi i,tych co dali plus i tych co dali minusy MGR PAN Krzywak, masz coś do mnie, ale? za prawdę , to miej sobie, ale zostaw innych już to Panu mówiłem, Pan na jawnym forum robi parodie , pisze Pan wiersze o dziale Z hańbiąc ten portal i Pana komentarze to zabytek 0 , tylko dla Moliera, a teraz z Panem nie można inaczej , więc nie jesteś ,,homo", jak sam o sobie napisałeś, więc sapiens też,

Zegnam i daj mi żyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



To proszę, tak powstawiać minusy pod wierszami w myśl ,, co ty możesz wiedzieć"?
Jak historia nie jest integralną częścią naszego zycia , to pewnie żadna nauka.
Nie ma autentyzmu? ??????????????? zaciekawił mnie ten komentarz???????????

szacuneczek

bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...