Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Być albo nie być.....


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nigdy nie mów nigdy ;))

Postawisz ale ja sam wybiorę swój wiersz dla Ciebie pod Twój gust ponieważ widzisz sztuką jest wiedzieć , co kto lubi? Znam Twoje podejście do poezji i jej ocenę. Poznaję ludzi po pisaniu i komentarzach, a TY jako moja serdeczna przyjaciółka masz charakter widzisz, co nasz łączy np sprawiedliwość w ocenach i jeszcze wiele ale po co inni maja wiedzieć. Taką przyjaźń trzeba pielęgnować i chyba poznalismy się nie przez przypadek, ale to już siła wyższa

dziekuję za komentarz i wiarę we mnie ja to czuję, ale Ty czekasz na idealizm zagmatwany w nieodczytaniu, który wiedzie przez 10 zwodzonych mostów a odpowiedz znajduje sie pod nim i jeszcze zależy w którym kierunku nurt rzeki płynie, twardy orzech


wiosenna bużka przyjaciółko!!!!!!!!!

szacuneczek

be


No i rozszyfrował mój pokręcony gust :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Postawisz ale ja sam wybiorę swój wiersz dla Ciebie pod Twój gust ponieważ widzisz sztuką jest wiedzieć , co kto lubi? Znam Twoje podejście do poezji i jej ocenę. Poznaję ludzi po pisaniu i komentarzach, a TY jako moja serdeczna przyjaciółka masz charakter widzisz, co nasz łączy np sprawiedliwość w ocenach i jeszcze wiele ale po co inni maja wiedzieć. Taką przyjaźń trzeba pielęgnować i chyba poznalismy się nie przez przypadek, ale to już siła wyższa

dziekuję za komentarz i wiarę we mnie ja to czuję, ale Ty czekasz na idealizm zagmatwany w nieodczytaniu, który wiedzie przez 10 zwodzonych mostów a odpowiedz znajduje sie pod nim i jeszcze zależy w którym kierunku nurt rzeki płynie, twardy orzech


wiosenna bużka przyjaciółko!!!!!!!!!

szacuneczek

be


No i rozszyfrował mój pokręcony gust :))

jasne jednak nie do końca:):):):)>)

dobrej nocki

szacuneczek

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Witaj Pablo nie walczę , gdyż po co?

piszę i wiesz już mi się nie chce tłumaczyć , czy walczyć, to jak z wiatrakami nie mam już sił

dzięki za odwiedziny i wpis zmieniłeś ,,szacun" myślałem iż już nie piszesz ale miło widzieć dawnego druha ,,szacun"

szacuneczek

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


to jest tak zwana filozofia wyższa... ;)

Witam, filozofia nie wstawia minusów ani plusów, gdyż jest zawsze pośrodku, jednak miło Cię widzieć , pierwszy raz i gościć za minus , jak zawsze podziękowanie
Z punku jednak psychologii sympatyczna jesteś

Dziękuję za przeczytanie i komentarz

szacuneczek

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak - ja osobiście jestem przeciwny, ale mam świadomość, że czasem z brzydkiego kaczątka wyrasta łabędź. Ale polecam też dwie kwestie - nie ufać tym, co dają minusy, a już na pewno tym, co dają plusy, zdecydować się, czy krytyka polega na klepaniu się po zadkach, czy wyrażaniu własnego zdania.

PS - a tak z ciekawości, kim był ten "znany autor", którego zrzucili/śmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Michale, krytyka polega na jej znajomości, jak na analizie wiersza, co wiąże się z filologią i innymi naukami. Do plusów i minusów, to kwestia ,tylko czytającego, więc wiadomo, że jeden lubi czarne, a drugi białe. Jednak nasuwa się pytanie, jak ktoś może wstawić mi minus gdzie czytając jego wiersze w samych zapisie formalnym znajduję 5 błędów gramatycznych , to juz absurd. Jednak zaufać można ludziom znającym się na liryce, a to przecież proste, gdyż sam komentarz jak wiersz własnie mówi o wiedzy

Był taki wiersz Bryla opinie były minusowe , co dziwne, każdy drwił z komentujących twierdził,, jak piosenka i ,,minus, to była pieśń, a pień to liryczny gatunek, więc odpowiedz o poziomie wiedzy jest znana i jeszcze jedno tutaj tylko jest uznawany 1 gat, czyli ja to nazywam rebusomania w bestyjowie, nikt nie wie o co chodzi , to dobry wiersz i tutaj właśnie piszący wzorują się na autorytetach , lecz robią błąd ba gatunków lirycznych jest wiele i dopowiedzenie czy też nie np myśli wcale nie mogą być dyskwalifikowane poniewaz jest liryka realistycznego obrazowania, jak i nie, Najpierw trzeba wiersz zaliczyć do jakiej grupy on należy ponieważ, jak to będzie hymn, tren to jednak patos jest uzasadniony itd, itd , itd
Widzisz odnosnie Twoich 2 ostatnich wierszy one wiedzą dlaczego je napisałeś i dlaczego pozostaną

dziekuję za odwiedziny i wizytę, masz dar pisarki, więc pisz i broń jak bronisz wartości tej formy iż warto dla niej umrzeć

szacuneczek

be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...