Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Slodka milosc puka do naszych serc


Rekomendowane odpowiedzi

Siedzac na wiosennej pachnacej trawie myslami przywoluje twuj oszalamiajacy i zniewalajacy urok twuj.Slodkosc swych mysli zaraz poczulem ze muj umysl przywolal cie z mej pamieci .Milosc czym tak naprawde ona jest ze slodko na duszy i ciele kazdemu robi sie,czy Amor strzela z czekoladowej lub miodowej procy zeby twarde nasze serca rosplynely sie.Nie kazdemu dane jest aby do serc naszych slodka milosc zapukala terz,kazdy czeka ,lata uciekaja ,godziny sie przesuwaja i w mysl jedna zatapiamy sie czy i ona zapuka czy pukala ,a ja odalony bylem lub przerazony bo wmawialem sobie ze to nie jest ta czyli milosc jak kazdy oniej gada. Milosci nie da sie znalezc ,ani zamnkac bo ona dopada znienacka a potem otumania,jest perfidna ale cuz taka jej rola zeby kazdy na tej Ziemi mugl kochac sie i byc kochanym .Laczaca sie milosc w naszych sercach ,laczaca w naszych cialach to juz jest fakt dokonany a drzwi zamkniete spelnajac swe zadanie ze my wciarz zakochani kochamy sie nawet jesli szarosc ,czy choroba ona bedzie chciala nas od tego uchowac .Konczac to co napisalem prosilbym o wyrozumialosc i szlachetnosc waszych serc ,o rady jesli mozna to terz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Komu bije dzwon ostatni, komu bije dzwon? Komu dzisiaj księżyc świeci, komu świeci on? Komu dziś fortuna sprzyja, z kiesy sypie swej? Komu ciężko jak po grudzie, Komu ciężko jest? Refren; Ludzi tyle jest na świecie, swe problemy każdy ma. Ludzi tyle jest na świecie, między nimi ty i ja. Lecz nie dajmy się zwariować, nie dajmy ogłupić się. Lepiej rękę mi swą podaj i uśmiechnij się, i uśmiechnij się. Kto nie zgubi dzisiaj drogi, ostatniej drogi swej? Kto na pewno dziś zabłądzi, pośród dróg co życie śle? Komu życie dużo dało, temu ciężko odejść stąd. Kto nie zaznał szczęścia tutaj, tam nadzieja niesie go. Refren; Ludzi tyle jest na świecie, swe problemy każdy ma. Ludzi tyle jest na świecie, między nimi ty i ja. Lecz nie dajmy się zwariować, nie dajmy ogłupić się. Lepiej rękę mi swą podaj i uśmiechnij się, i uśmiechnij się. A gdy będziesz z tamtej strony, to wszystkiego dowiesz się, Warto było, czy nie warto, czekać na nagrody te. Lecz nie po to tu żyjemy, by nagrody za to brać, Ale po to uwierz proszę, aby innym szczęście dać. Refren; Ludzi tyle jest na świecie, swe problemy każdy ma. Ludzi tyle jest na świecie, między nimi ty i ja. Lecz nie dajmy się zwariować, nie dajmy ogłupić się. Lepiej rękę mi swą  podaj i uśmiechnij się, i uśmiechnij się.
    • @Dagmara Gądek Dobry pomysł na uniknięcie dramatu na widowni.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję za komentarz i pozdrawiam :)
    • @Manek swojej wnuczce będę czytała:)
    • niech nikt się nie łudzi głosił komunikat mamy gwarancje nikt nie przeżyje ponieważ po zderzeniu największy kawałek będzie tak mały że nawet myśl się w nim nie zmieści   nie myślmy że się nam uda głosił dalej już nic nas nie uratuje - wykorzystajmy więc bogato ostatnie pół godziny   niech każdy wyjdzie przed swój dom  poda sąsiadowi dłoń tworząc łańcuch który oplecie cały glob a potem pomódlmy się do swego Boga o to żeby ta chwila nikogo nie bolała   chciałem zrobić jak głosił komunikat jednak obudził mnie budzik ratując  mnie i naszą planetę przed czymś co kiedyś nastąpi ale na szczęście jeszcze nie dziś w pierwszym dniu urlopu  
    • @Amber jest tutaj kilka niebanalnych fraz i dlatego tekst mi się podoba, jak i cała lekka koncepcja opisanego dramatu... u nas w filharmonii, jakiś czas temu rozdawano cukierki przeciwkaszlowe...      pozdrawiam miło
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...