Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

pytanie o kaliską polonistykę


Adam Hejny

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pan dziwny! Weź se pan pojedź na uniwerek zabierz se pan informator i se pan poczytaj o tym trochę jak tam jest i gdzie trzeba przebywać żeby odrobić wszystkie zaległości... Ja bym wolał na pana miejscu tam nie przebywać w ogóle, tylko se czas jakoś inaczej organizować, ale jak pan chcesz... W Poznaniu na uniwerku jest zupełnie zwyczajnie. Po prostu normalnie se jest. I osobowości też normalne. Zwykłe normalne osobowości. Chodzą se i gadają po swojemu o tych swoich, że wie pan; różne jakieś...notatki z ćwiczeń, przybory naukowe, osobiste konsultacje...dokładnie właśnie coś takiego mniej więcej, ale że pan mówisz o fili w Kaliszu, a nie o Wydziale w Poznaniu, to ja nie wiem czy to ci sami; ale może?! Pojedź se pan na uniwerek, to się pan zorientujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja se jestem po kaliskiej polonistyce. Warto dla trzech nazwisk: Luszczykiewicz, Galant, Gajzler. Pierwszego warto - za show na zajeciach i erudycje, drugiego za genialne skojarzenia i tok wywodu, trzecia za otwartosc umyslu i innowacyjnosc spojrzenia. Dwoch pierwszych od wspolczesnej, ostatnia od filozofii. Najgorzej wspominam mgr Zdrowicka. Kazala nam pisac na zajciach list do przyjaciela. Nawet nie pamietam jak sie nazywaly jej zajecia. Mowie Ci to jakem Nowakowa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...