Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Ciemność tak bliska, a jednocześnie rozlegle niedostępna. Zza węgła wygląda noc, cała czarna jak kubek kawy, którą zwykłam pijać do poduszki.   Jesień? Zanim powróci, zdołam uśmierzyć prorocze sny, usidlić wiatr, zagarniający życie lodowatą, niemal martwą dłonią.   Pragnę dostrzec w tobie drogowskaz, jaki objawi rozwiązanie tego misterium.   Mój czas kocha się w igliwiu wciąż młodych gwiazd, rozkoszuje się deszczem, który pozwala zaspokoić potrzebę na strach.   Skąd w twojej przyszłości tak wiele smutku? Skąd tyle skaz, skoro milknie powietrze?
    • @Waldemar_Talar_Talar ;))))
    • zawinionym  niechcianym być  poczuć zimno ciepło  radość zło    byle żyć

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        świat nie jest  TYLKO  dla wybranych z makijażem i ładnie ubranych   10.2024 andrew Po nocy jest dzień. Nie obudźmy się w piekle.
    • @Amber Wiesz, nie. Chciała te fajki. Bo historia z reala miała jeszcze ciąg dalszy. Potem ta wrona chciała zabrać torbę z owocami, mniejszą taką, ale dużą na tyle że nie mogła jej udźwignąć. Pojedynczej śliwki natomiast nie chciała, tak jak chusteczki higienicznej. Najlepiej i najłatwiej jej było z paczką fajek :)) No ale tej ja akurat nie chciałem jej dać :)) Przezabawne tylko może nie umiałem dobrze sytuacji opisać :) @Łukasz Jasiński Wiadomo są i kruki w realu.
    • długa wskazówka właśnie ma satysfakcje prześcignęła krótką   z którą długiej bywało trudno   sit wstyd tyś głupią małą pełzającą  niezdarą zostałaś w tyle jakież to dla mnie  radosne chwile   ej  krótka co na to powiesz?   wtem rzekł sekundnik→czas na mnie   i przegonił obie  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...