Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nadzieja


Kalina P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Was serdecznie, pierwszy raz prezentuje swoją twórczość. Proszę o szczere komentarze, mam nadzieję że będziecie wyrozumiali. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Kocham Anioły zrobione z białego tiulu, który rodzi się na obrzeżach Nieba i cóż mi więcej wtedy trzeba?
Jeśli Miłość moja jest gorąca i szczera i do serc nawet zimnych jak głaz w końcu dociera.
Wiem, że jest to uczucie o którym się marzy i czeka na nie całe życie, myśli się o nim tak naprawdę skrycie w obawie przed szykanami i ludzi podłością, którzy sami nie wiedzą, że uciekają przed szczerą Miłością.
Karmią się tylko okruchami wiary, które zbierają z podłogi mokrej od łez wylanych po kryjomu, tak po cichu nie wadząc nikomu.
Chowają się pod baldachimem zrobionym z marzeń na lepsze życie i czekają aż przyjdzie to co jest ukryte na dnie duszy rozdartej żalem i nie spieszą się już nigdzie…
Siedzą zmęczeni i tacy drętwi, ogłupiali od tej samotności, która zalewa każdy zakątek duszy i nie pozostawia nawet cienia nadziei.
Wszystko jest chore i powoli umiera.
Nicość ogarnia, już tylko rozum i słyszę jak szepce wołając w pośpiechu, póki jeszcze coś tam zostało.
Oddaj nadzieję!
I daj wszystko, by koniec był łagodny, a jest już tak blisko.
Nie ma co uciekać, bo i tak będzie Cię gonił w nieskończoność raz wolniej, a raz szybciej, by złapać Cię w końcu na zakręcie życia i pozbawić dalszego na tym świecie bycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...