Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 096
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Dziękuję Jacku za czytanie i komentarz, pozdrawiam :)
  2. I będziesz pamiętać. 'Wspomnienia są zawsze bez wad' Ładna puenta i obraz w ślicznych ramkach, pozdrawiam :)
  3. chociaż lęki na straży jednak z oczu na milę wyfruwają po ciebie niecierpliwe motyle czy tęsknoty zbłądziły gdzieś wzdłuż drogi bezkresnej czekam w poprzek za późno czekam także zbyt wcześnie a tymczasem codziennie tylko w pragnień przedsieniach spotykają się nasze potajemne pragnienia
  4. Poczułam się wywołana do tablicy, Jacku :) piękny bukiet dziś dostałam, słów naręcze przystrojone wyszukanym strojnym gustem poukładam i pochowam w skrzętnym miejscu, co jak wazon od lat wielu stoi puste Kłaniam się wdzięcznie i dziękuję :)
  5. Niepospolity, ciekawy i klimatyczny, pozdrawiam :)
  6. Masz fajne pióro, podoba mi się, pożyczysz?
  7. Ale poezję można śmiertelnie kaleczyć Waldku, leży sobie potem taka bidula na łóżku w agonii z napisem Wiersze i czeka na czytelnika, który da jej zmartwychwstanie. Pozdrawiam :)
  8. Styl pisma okropnie mnie rozprasza. Mógłbyś wejść w edycję i zmienić na bardziej ludzki?
  9. Zaznaczyłam. Ale jeśli Tobie nic nie zgrzyta, Twoja wola :)
  10. Pomysł fajny, ale rytm Kochanieńka... Spróbuj coś poprawić, bo szkoda. Zostawiam uśmiech :)
  11. Zmieniłam Asiu, dzięki :)
  12. Asiu, przemyślałam, chyba zostawię jak było, bo jeśli mają po dwadzieścia osiem lat, to jeszcze nie jest połowa życia i do jesieni życia także daleko To jest lub był, ich dwudziesty ósmy październik.
  13. Ej, jak za długo będziesz stał w miejscu, weźmie Cię za znak drogowy, działaj, wymyśl coś, powodzenia :)
  14. Wzajemności Kocurku :)
  15. MIło, że zajrzałaś do mnie, serdeczki :)
  16. Jacku, dziękuję za wiersz, pozdrawiam dobranockowo :)
  17. Bolesławie, wszystko wyśledzisz, dziękuję i pozdrawiam :)
  18. poeta się może wykręcić że miało być tylko do rymu do serca więc nie bierz wszystkiego z przesłania nie musi być przymus Dziękuję Janku, kremacja też nic nie daje, one mają duszę nieśmiertelną, chyba :) Pozdrawiam słonecznie :)
  19. Oj tam, zbędna skromność. Mądra sentencja, zgadzam się, to prawda. Pozostaję w zadumie i pozdrawiam :)
  20. Waldemarze, tak już mam. Od czasu do czasu potrzebuję kwarantanny, to coś w rodzaju higieny psychicznej. Ale jak zauważyłeś, zaglądam tu, po powietrze, serdeczności i podziękowania :)
  21. Data jest od czapy, przypadkowa. Oczywiście, że Cię pamiętam, sympatycznych ludzi się nie zapomina, słonka :)
  22. Bolesławie, zaznaczyłam gdzie łamie się rytm. W nawiasach propozycje zmian, tylko propozycje. Przeczytaj proszę i wsłuchaj się w rytm, czy nie będzie lepiej. Świetny pomysł, tylko troszkę dopracuj i będzie piękniej. Tymczasem pozdrawiam i proszę nie gniewaj się :)
  23. Dziękuję miły Marcinie, pozdrawiam :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...