Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 105
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. No i dlaczego nie poprawiasz? Wejdź w 'Edytuj' i zmień.
  2. Mam wrażenie, że najpierw wpadły Ci do głowy same rymy. Latały, brzęczały w głowie, aż trzeba było je zapamiętać czyli zapisać. Natomiast treść przed rymami dopisałeś później. Tak to widzę, niestety. To tak jakbyś znalazł ramę i postanowił coś do niej domalować. Kilka rymów zbitych gwoździkami, które natarczywie rzucają się w uszy - nie treść, tylko rymy. W dodatku wyłącznie rzeczownikowe, co nie jest żadnym wyczynem. Połączenie rymów różnymi częściami mowy, jest znacznie trudniejsze, lecz wiersz zyskuje na urodzie i treść staje się sensowniejsza. Tymczasem życzę powodzenia i pozdrawiam :)
  3. Zdecydowanie za szybko mi się skończył, a zasmakował jak wykwintny deser jeszcze się oblizuję smakiem. Wyczarowałaś bajeczny klimacik. Wiem, wiem, tego co dobre musi być mało, z ukłonami i apetytem na więcej :)
  4. Hmmm... myślałam, że piosenki są z rymowanym tekstem.
  5. Popraw proszę Pozdrawiam :)
  6. Pracujesz nad rymami, widzę poprawę :) Zatrzymałam się na chwilę przy czasowniku zapłoni. Troszkę mnie skrzywiło, ale możliwe, że marudzę, bo przyszło mi na myśl - rozpali. Serdeczności :)
  7. No i teraz da się czytać. Z technicznych uwag, mam coś jeszcze. Przecinki czy kropki stawiamy zaraz za słowem. Spację dajemy za przecinkiem, za kropką. Przykład: Jedno cie bez ogonka, dlaczego z małej, skoro pozostałe formy grzecznościowe masz z dużej litery? Jak dla mnie inwektywy nic nie wnoszą, no ale to moje zdanie. Pozdrawiam :)
  8. Skupiam się tylko na niebieskim, mógłbyś zdjąć kolor?
  9. Jadę po buty :) Witaj Jacku
  10. ładnie mnie namawiasz na wiosenny spacer aleją wzdłuż wersów wśród tęsknych majaczeń może bym i poszła gdzie nieśmiałe pączki w łupinkowych piąstkach wyglądają słońca bo ziąb tęgo chłostał może bym i poszła ale zapodziałam od chęci buciki a boso nie pójdę z tobą ani z nikim :)
  11. Nie jest źle. Zrobiłam się wybredna od pewnego czasu i kiedy cały wiersz jest okraszony gramatycznymi rymami, potrafi mnie zemdlić. Jednak kiedy z rzadka się trafi, rozgryzę go jak chrząstkę i przełknę bez szkody dla zdrowia, pozdrawiam serdecznie :)
  12. Poza jednym rymem gramatycznym (wzrokiem- mrokiem) widzi mi się, pozdrawiam :)
  13. :( sorry Oto powód dla którego przydałyby się dwa działy. Ci którzy mają uczulenie na rym, nie zajrzeliby tu w ogóle
  14. Ale Ci się trafiła okazja :P
  15. Dziękuję Annie i pozdrawiam słonecznie :)
  16. Jak to nigdy nie wiadomo, co komu przylgnie do gustu, dziękuję i pozdrawiam, Marku :)
  17. Jeśli to Twój wiersz, niepotrzebnie dałeś cudzysłów. Poza tym. chciałabym zaproponować pomniejszenie czcionki. Jeszcze ten powtórzony tytuł nie wiadomo po co.
  18. A ja tam właśnie pisałam, a teraz nie mogę :P Dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam :)
  19. Waldemarze, jestem prawie codziennie, tylko się nie odzywam, bo nie mam nic do powiedzenia, serdeczności :)
  20. Ciekawie, barwnie, poetycko :)
  21. Z morałem, Pozdrawiam serdecznie :)
  22. Dziękuję Jacku za czytanie i komentarz, pozdrawiam :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...