Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 097
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. No nie piszę, jakoś nie mogę. Pozdrawiam serdecznie :)
  2. Pasuje do kawy i poprawia humor :)
  3. Dla mnie jesień jest najbardziej poetycką porą, lubię deszcze i mgły. Melancholijnie i z puentą jak gwóźdź. Podoba się :)
  4. @Alicja_Wysocka "Nadużywanie go to pisemne udowadnianie braku pomysłu na to, co chce się napisać. Nadużywanie wielokropka jest jak nadużywanie alkoholu, język się plącze. Nadużywanie zdarza się początkującym twórcom, którzy bardzo pragną nadać wypowiedziom refleksyjną, nawet poetycką formę, w ich mniemaniu, oczywiście. Albo ludziom wierzącym, że ich głębia jest głęboka, za głęboka na to. by odpowiednie jej rzeczy dać słowo"
  5. @Ananthi Limit ... kropek... wyczerpany... na... cały... rok :/
  6. @Zlatan Enteroza. Może spróbuj jeszcze tak: Zmy sły da waj słu chaj dmu chaj la taj
  7. Gramatyka nie jest trudna, trzeba się tylko trochę postarać. Też kocham poezję rymowaną. Jednak lubię czasem powybrzydzać. Rym niekoniecznie ma być identyczny i gęsty, bo chlapie za bardzo po uszach, raczej powinien być podobny brzmieniowo ( np. asonans) Trzeba by co nieco poczytać, jednak nie zawsze się ma na to ochotę i jest jak jest. W każdym razie uważam, że jesteś zdolny i gdybyś tylko zechciał... to sam wiesz :) Słonka :)
  8. w nocy księżyc, w dzień słoneczko nieodmiennie wciąż nam świeci dojrzewają w nim owoce dojrzewają i poeci Ps. (świeci - poeci, nie jest rymem gramatycznym, bo to czasownik zrymowany z rzeczownikiem) Ale i tak: mogłam bardziej się wysilić mogłam lepiej się postarać kiedy jestem niecierpliwa też nie słucham słowa zaraz :)
  9. Rozumiem, Henryku. Wiem, że jesteś zdolny, masz potencjał. Myślę, że dla Ciebie wydoskonalenie nie jest za trudne dlatego Ci to mówię. I tak wolę wolę wiersze podobne do Twoich, od przemyśleń ułożonych w zwrotki, zostawiam serdeczności :)
  10. Sympatyczny :) Trochę gramatycznych rymów, ale w końcu wiersz. Serdeczności :)
  11. Warto było zajrzeć :)
  12. @Pi_ Uprzejmie dziękuję i pozdrawiam :)
  13. @Nata_Kruk Dziękuję Nato za wyrazy empatii, miłego dnia i fury optymizmu :)
  14. @Nata_Kruk Witaj Nato, bardzo dziękuję za komentarz i odwiedziny. Nie jestem w najlepszym nastroju od dłuższego czasu. Czekam na lepsze dni, Serdeczności dla Ciebie, Duszko :)
  15. @ekversisto Dziękuję bardzo :)
  16. @Mateusz Kłaniam się wdzięcznie :)
  17. @ekversisto Uprzejmie dziękuję :)
  18. Dziękuję @Maria_M :)
  19. @Silver -dziękuję :)
  20. @AnDante - zachwycający bukiet złożyłeś mi Andrzeju ze słów. Myślę, że o Tobie będą się dzieci w szkołach uczyć. Podziękowania i serdeczności przesyłam :)
  21. @Allicja kłaniam się wdzięcznie :)
  22. miewam spore wątpliwości czy na zgagę jest renigast raczej kasa za reklamę żebyś więcej forsy wydał można wesprzeć się zasadą że na kwasy soda lepsza pocałować i przytulić wtedy zgaga sama spiep... Pozdrawiam, Jacku :)
  23. @Marcin Krzysica - dziękuję Marcinie, serdeczności :)
  24. nieświadome swojego znaczenia, bardzo chciały czymkolwiek się zająć, zwykłych trafów już było miliardy głupio samym, że bąki zbijają więc jak mopsy się wszystkie nudziły, jakiś siedział na dachu z cegłówką, marząc walnąć by w łeb choć jednemu no i zrównać go z ziemią na równo inny leżał gdzieś sobie wygodnie w nowej dziurze za rogiem ulicy, przecież ona się po coś zrobiła no i czeka, bo w ciemię nie bity i logiki nie znajdę w tym chyba, muszę oddać, bo będą zrażone, bywa czeka, a miejsca nie zdradzę gdzieś na kogoś to pewne, z milionem wszystkie fuksy i sploty wydarzeń konferencję zwołały, naradę, więc donoszę, że wniosek spisałam, a znalazłam się tam przez przypadek z pozdrowieniami :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...