-
Postów
12 097 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
108
Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka
-
Co na to powiesz?
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
No nie piszę, jakoś nie mogę. Pozdrawiam serdecznie :) -
Co na to powiesz?
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Pasuje do kawy i poprawia humor :) -
Jesień pochowa mnie żywcem
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dla mnie jesień jest najbardziej poetycką porą, lubię deszcze i mgły. Melancholijnie i z puentą jak gwóźdź. Podoba się :) -
@Alicja_Wysocka "Nadużywanie go to pisemne udowadnianie braku pomysłu na to, co chce się napisać. Nadużywanie wielokropka jest jak nadużywanie alkoholu, język się plącze. Nadużywanie zdarza się początkującym twórcom, którzy bardzo pragną nadać wypowiedziom refleksyjną, nawet poetycką formę, w ich mniemaniu, oczywiście. Albo ludziom wierzącym, że ich głębia jest głęboka, za głęboka na to. by odpowiednie jej rzeczy dać słowo"
- 3 odpowiedzi
-
0
-
- miłość
- zakochanie
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@Ananthi Limit ... kropek... wyczerpany... na... cały... rok :/
- 3 odpowiedzi
-
1
-
- miłość
- zakochanie
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Bogactwo biedy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Zlatan utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@Zlatan Enteroza. Może spróbuj jeszcze tak: Zmy sły da waj słu chaj dmu chaj la taj -
Będę twoją prawą ręką
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Chwalę :) -
Kwiatowe dylematy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Henryk_Jakowiec utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Gramatyka nie jest trudna, trzeba się tylko trochę postarać. Też kocham poezję rymowaną. Jednak lubię czasem powybrzydzać. Rym niekoniecznie ma być identyczny i gęsty, bo chlapie za bardzo po uszach, raczej powinien być podobny brzmieniowo ( np. asonans) Trzeba by co nieco poczytać, jednak nie zawsze się ma na to ochotę i jest jak jest. W każdym razie uważam, że jesteś zdolny i gdybyś tylko zechciał... to sam wiesz :) Słonka :) -
Kwiatowe dylematy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Henryk_Jakowiec utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
w nocy księżyc, w dzień słoneczko nieodmiennie wciąż nam świeci dojrzewają w nim owoce dojrzewają i poeci Ps. (świeci - poeci, nie jest rymem gramatycznym, bo to czasownik zrymowany z rzeczownikiem) Ale i tak: mogłam bardziej się wysilić mogłam lepiej się postarać kiedy jestem niecierpliwa też nie słucham słowa zaraz :) -
Kwiatowe dylematy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Henryk_Jakowiec utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Rozumiem, Henryku. Wiem, że jesteś zdolny, masz potencjał. Myślę, że dla Ciebie wydoskonalenie nie jest za trudne dlatego Ci to mówię. I tak wolę wolę wiersze podobne do Twoich, od przemyśleń ułożonych w zwrotki, zostawiam serdeczności :) -
Kwiatowe dylematy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Henryk_Jakowiec utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Sympatyczny :) Trochę gramatycznych rymów, ale w końcu wiersz. Serdeczności :) -
Słyszałem o tobie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Moondog utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Warto było zajrzeć :) -
od rzeczy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Pi_ Uprzejmie dziękuję i pozdrawiam :) -
od rzeczy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Nata_Kruk Dziękuję Nato za wyrazy empatii, miłego dnia i fury optymizmu :) -
od rzeczy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Nata_Kruk Witaj Nato, bardzo dziękuję za komentarz i odwiedziny. Nie jestem w najlepszym nastroju od dłuższego czasu. Czekam na lepsze dni, Serdeczności dla Ciebie, Duszko :) -
od rzeczy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@ekversisto Dziękuję bardzo :) -
kiedyś
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Mateusz Kłaniam się wdzięcznie :) -
bajka o dwóch dzbanach
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@ekversisto Uprzejmie dziękuję :)- 48 odpowiedzi
-
- alicja wysocka
- wiersze
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
od rzeczy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dziękuję @Maria_M :) -
od rzeczy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Silver -dziękuję :) -
od rzeczy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@AnDante - zachwycający bukiet złożyłeś mi Andrzeju ze słów. Myślę, że o Tobie będą się dzieci w szkołach uczyć. Podziękowania i serdeczności przesyłam :) -
od rzeczy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Allicja kłaniam się wdzięcznie :) -
zgaga
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Jacek_Suchowicz utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
miewam spore wątpliwości czy na zgagę jest renigast raczej kasa za reklamę żebyś więcej forsy wydał można wesprzeć się zasadą że na kwasy soda lepsza pocałować i przytulić wtedy zgaga sama spiep... Pozdrawiam, Jacku :) -
od rzeczy
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Marcin Krzysica - dziękuję Marcinie, serdeczności :) -
tyle z rządzenia
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na jan_komułzykant utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
nieświadome swojego znaczenia, bardzo chciały czymkolwiek się zająć, zwykłych trafów już było miliardy głupio samym, że bąki zbijają więc jak mopsy się wszystkie nudziły, jakiś siedział na dachu z cegłówką, marząc walnąć by w łeb choć jednemu no i zrównać go z ziemią na równo inny leżał gdzieś sobie wygodnie w nowej dziurze za rogiem ulicy, przecież ona się po coś zrobiła no i czeka, bo w ciemię nie bity i logiki nie znajdę w tym chyba, muszę oddać, bo będą zrażone, bywa czeka, a miejsca nie zdradzę gdzieś na kogoś to pewne, z milionem wszystkie fuksy i sploty wydarzeń konferencję zwołały, naradę, więc donoszę, że wniosek spisałam, a znalazłam się tam przez przypadek z pozdrowieniami :)