Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 088
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Tutaj załamuje się rtm. Jeśli pozwolisz, zmieniłabym szyk na walc stary i już stopa akcentowa stoi prosto. Wiersz malowany moimi kolorami, zostawiam serduszko i pozdrawiam :)
  2. Rolek - dziękuję że byłeś :)
  3. Cvir - dziękuję za ślad :)
  4. @Franek K Dziękuję Franku, pamiętam Ciebie znaczy Twoją twórczość, ale nie wiem skąd, Serdeczności :) @Nata_Kruk Bardzo dziękuję szczególnie za życzenie dobrego czasu. Tego mi właśnie trzeba po długiej chorobie i operacji. Zawsze ciepło myślę o Tobie :)
  5. Jestem na tak. Zgrabnie i sprawnie :)
  6. Tutaj załamuje się rytm.. Może serca użyć na całego
  7. Jacku, nie mam za wiele siły ale kliknęłam na serduszko. Pozdrawiam Ciebie i J. :)
  8. Zgrabnie wierszowato jak lubię :)
  9. Bardzo dziękuję. Po długiej i bolesnej chorobie po operacji 7 listopada bardzo powoli dochodzę do zdrowia. Jeszcze daleko bo rehabilitacja itp Tęsknię za Wami pozdrawiam serdecznie i myślę pozytywnie Hej :)
  10. Jeszcze raz dziękuję, Sylwestrze :)
  11. Dziękuję, Sylwestrze :)
  12. Lubię Cię czytać, Sylwestrze, Ty dobrze wiesz co jest poezją. Serdeczności :)
  13. I znowu nie żałuję, że Cię czytałam, Wdzięcznie szafujesz piórem. Ps. Jestem Ala, bez 'pani' Serdeczności :)
  14. No i to jest wiersz, brawo :)
  15. Nie da się przeczytać
  16. No nie piszę, jakoś nie mogę. Pozdrawiam serdecznie :)
  17. Pasuje do kawy i poprawia humor :)
  18. Dla mnie jesień jest najbardziej poetycką porą, lubię deszcze i mgły. Melancholijnie i z puentą jak gwóźdź. Podoba się :)
  19. @Alicja_Wysocka "Nadużywanie go to pisemne udowadnianie braku pomysłu na to, co chce się napisać. Nadużywanie wielokropka jest jak nadużywanie alkoholu, język się plącze. Nadużywanie zdarza się początkującym twórcom, którzy bardzo pragną nadać wypowiedziom refleksyjną, nawet poetycką formę, w ich mniemaniu, oczywiście. Albo ludziom wierzącym, że ich głębia jest głęboka, za głęboka na to. by odpowiednie jej rzeczy dać słowo"
  20. @Ananthi Limit ... kropek... wyczerpany... na... cały... rok :/
  21. @Zlatan Enteroza. Może spróbuj jeszcze tak: Zmy sły da waj słu chaj dmu chaj la taj
  22. Gramatyka nie jest trudna, trzeba się tylko trochę postarać. Też kocham poezję rymowaną. Jednak lubię czasem powybrzydzać. Rym niekoniecznie ma być identyczny i gęsty, bo chlapie za bardzo po uszach, raczej powinien być podobny brzmieniowo ( np. asonans) Trzeba by co nieco poczytać, jednak nie zawsze się ma na to ochotę i jest jak jest. W każdym razie uważam, że jesteś zdolny i gdybyś tylko zechciał... to sam wiesz :) Słonka :)
  23. w nocy księżyc, w dzień słoneczko nieodmiennie wciąż nam świeci dojrzewają w nim owoce dojrzewają i poeci Ps. (świeci - poeci, nie jest rymem gramatycznym, bo to czasownik zrymowany z rzeczownikiem) Ale i tak: mogłam bardziej się wysilić mogłam lepiej się postarać kiedy jestem niecierpliwa też nie słucham słowa zaraz :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...