Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. @viola arvensis Z akcentem oksytonicznym, no proszę, Wprawdzie nie do mnie, bo do Niego, ale na szóstkę :)
  2. @andreas Sporo wiesz na temat pisania. Od Ciebie można się spodziewać tylko dobrych wierszy, takich jak ten. Cóż będę czekać na kolejne, bo już sobie Ciebie ulubiłam, znaczy wiersze. Pewnie trochę Ciebie też, bo trudno to oddzielić. Pozdrawiam zatem księżycowo, mam 'jazdy' ze spaniem. Wiersze łażą mi głowie, chyba chodzą w szpilkach, bo tupią, Serdeczności :)
  3. @andreas To miłe dziękuję :)
  4. Poeci mogą przebierać i wybierać w słowach jak w ulęgałkach :)
  5. @Father Punguenty W sensie nazmyślałeś, ale mnie się spodobało :)
  6. @egzegeta Jestem, Ala, taka zwyczajna, bez Pani, bardzo proszę :) Też mam półkę z poezją, może nie tak znakomitą jak Pan, ale stoją na niej, Staff, Tuwim, Asnyk, Leśmian, Iwaszkiewicz, Wierzyński, Gałczyński i wielu innych. Pisałam kiedyś z chłopakiem, który w każdym liście, przysyłał mi na zakończenie, piękny wiersz. Proszę sobie wyobrazić, że nie mogłam się doczekać kolejnego listu, a kiedy już przyszedł, zaczynałam od wiersza, Tak mnie rozkochał w poezji, że nie mogę o niej zapomnieć. Szukałam tomików, kupowałam, żeby też przesłać mu jakiś wiersz. W końcu pomyślałam nieskromnie, że sama spróbuję napisać, no i tak mi już zostało. Dziękuję Panu za tych kilka osobistych słów, życzę wielu poetyckich uniesień, i najserdeczniej pozdrawiam :)
  7. @m13m1 - uprzejmie dziękuję :)
  8. @Father Punguenty Trochę nakłamałeś, ale co tam :P
  9. @sisy89 - Dziękuję :)
  10. @Rafael Marius Świat poezji nie ma granic. Możesz w nim być kałużą, dżdżownicą kamieniem, czymkolwiek zechcesz. Jeśli będziesz dużo czytał szczególnie poezji, jeszcze bardziej rozwiniesz wyobraźnię, czego Ci życzę. Dobrej i spokojnej nocy :) @sisy89 - Dziękuję :)
  11. @Rafael Marius Rafaelu, przecież tak naprawdę nie można pójść na randkę z wierszem, to przenośnia, chyba o tym wiesz. Raczej chodzi o to, co lubię w wierszu. Za czym tęsknię czego szukam. Na tym portalu są takie wiersze i muszę przyznać, że jeśli taki spotkam, zazdroszczę, że to nie ja go napisałam (to taka zazdrość twórcza, zdrowa) Randka z poetą owszem ale w wierszu, nie miałam na myśli prawdziwej tym razem. Dobry wiersz jest jak dzień świąteczny, jak przepiękny bukiet, jak wymarzony zapach, wartościowy jak klejnot. Oczywiście, mówię o sobie, o tym, czym jest dla mnie. No psia kostka, chyba się rozgadałam Niemniej dziękuję Ci za odwiedziny i komentarz pozdrawiam serdecznie :)
  12. @egzegeta Urokliwie :) Bardzo lubię Leśmiana, serdeczności :)
  13. @lena2_ Malutkie a ładniutkie :)
  14. @Poezja to życie - Dziękuję. Do Twojego nicku aż chce mi się dodać: Nie samym chlebem człowiek żyje poezją także :)
  15. @Leszczym - dziękuję :)
  16. @jan_komułzykant - też się muszę wyżalić że mi się nie jeden ze wstydu sam spalił Jestem zawstydzona, dziękuję
  17. @viola arvensis Bardzo miło mi to słyszeć bardzo sprawnym piórem piszesz A kiedy czytam dobre wiersze, inspirują mnie do pisania, dziękuję :) @jan_komułzykant - witaj zdolny Poeto, dziękuję :) @MIROSŁAW C. - Dziękuję :)
  18. @Bożena Tatara - Paszko I jak tu się nie cieszyć Bożenko z takich czytelników dziękuję :)
  19. @Łukasz Jasiński mam jedną zasadę co zwie się pierwsza nie wyłaź z wersu nie wyłaź z wiersza Dziękuję i pozdrawiam :) @Waldemar_Talar_Talar Dziękuję Waldemarze też czekam na zachwycenia, niestety sama sobą nie potrafię się zachwycać mało kiedy jestem zadowolona z siebie, bazgroły wrzucam do kosza niestety kosz też powinien coś jeść @Kamil Olszówka dziękuję za reakcję :)
  20. @Jacek_Suchowicz Mam codziennie taką nadzieję, dziękuję Jacku :)
  21. @Marek.zak1Dziękuję Marku, będę czekała, serdeczności zostawiam :)
  22. @lena2_ To miłe, dziękuję Lenko :) @Domysły Monika Cieszę się. Moniko. Chciałam powiedzieć czego szukam w wierszach, na co czekam W końcu teraz tak się porobiło, że fragment z gazety można upiąć w zwrotki albo kolumnę, żeby udawały wiersz.
  23. @Wędrowiec.1984 Pięknie dziękuję. Wiesz, najdłużej siedzę nad tytułem i puentą. Jedno i drugie zmyślam na końcu. Serdeczności :)
  24. ciągle się pęta we mnie złudzenie spotkam się jeszcze z oczarowaniem zmówię się z wierszem na randkę w ciemno na bardzo długo we mnie zostanie będzie dotykał mojego serca do wyobraźni zabierze myśli ubierze w słowa nowe uczucia w sny co nie mogły nigdy się przyśnić niech odgaduje moje życzenia niechaj się nie da nigdy zapomnieć a będę tęsknić wiecznie obłędnie więc tylko wierszem prawdę mi powiedz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...