Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 751
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @Berenika97 bestia to król z mieczem na tronie, niszczy to co uważa za złe i milczenie jest złotem, tak w skrócie. Bestia to też kot co je kwaśne mięso. no jest trochę apokaliptycznie.
  2. @tetu piszesz o jakiejś nienawiści do wilka jak jakiś pośmiertny kot , nie lubie takiego kwaśnego.
  3. @Simon Tracy Bóg ma dwa oblicza to co by chciał i to co zastaje, żniwo to śmierć chyba nie o to chodzi na wszelki wypadek bym zrobił gwiazdę neutronową z depozytami @violetta chyba w apokalipsie
  4. @Toyer @bazyl_prost tak to jest oby nie było zbyt różowo
  5. @Tectosmith jesteśmy fraktalami jak drzewa, nie tylko palmą.
  6. @tetu ja mam już kota także wybacz że do niczego nie nawiążę.
  7. @tetu po twoim dziwnym wierszu też pozdrawiam
  8. @tetu to same złorzeczenia pokryte lukrem poezji
  9. @violetta rukiew wodna, wodna kapusta fajne
  10. ale szyfr...
  11. @aniat. to będzie śnieg? lotnisko się nie ucieszy...
  12. @Berenika97 po nocy pełnej snu potrzebne otrzeźwienie
  13. przewrotność materialna to już się znudziło, tylko hazardziści lubią kobiecy szantaż
  14. @violetta sałatka wieniec z łososiem to nowość
  15. @violetta sushi to był śledź zazwyczaj
  16. * *** ***** ******* ********** ************** święta BN wg PN barszcz lub grzybowa względnie rosół rybny kapusta z grzybkiem trochę kwasu się przyda ryba z jeziorka hodowlanego pływa w maśle którego może w tym roku nie zabraknie tego może być nawet dwanaście licząc ze śledziem i opłatkiem sałatka jarzynowa ja nie lubię gotować to skrócę króluje w tym roku chyba makowiec na kruchym cieście czerwony płatek zapomnienia
  17. @Leszczym tak, trzeba się modlić żeby Mikołaj nie zbankrutował.
  18. @Marek.zak1 to fakty nas budują, ale nie są linearne na szczęście
  19. @wierszyki u mnie sprzątanie
  20. wokół dużo mgły opisy przyrody milkną w mlecznej poświacie poetyckie resztki jesiennej zieleni zimozielony bambus na herbatę czekam na światło które na pewno gdzieś jest nie w mroku mysiej nory w pięknym kosmosie który urzeka harmonią
  21. @huzarc tutaj niosący światło przegrywa , po co mi taka patologiczna wizja, żebym usechł?
  22. @huzarc po co dawać światło tam gdzie jest czysty mrok?
  23. @wierszyki śni mi się ruska ceramika na czystym ogniu
  24. @wierszyki mam na myśli niefachowe rękodzieło , trzeba się kształcić w nowym decorum, bez ironii
  25. można kochać, po co narzekać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...