Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 751
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @Berenika97 taka bestia to okrutne szaleństwo autora zniszczenia, nie ma się czym zachwycać.
  2. to moje myśli są już losowe?tam gdzie róże nie ma miejsca na bomby. jak tam twoja kawa? ja wypiłem i czuje sie jak kocie rzygi , może twoja lepsza?
  3. @A.Between trzeba znaleźć odpowiednie rozwiązanie , proponuje rozbrojenie nuklearne bo taki sprzęt nikomu się nie przyda , to mogłoby uratować ten żegnany świat
  4. @Berenika97 to dobra myśl , lepszej akurat nie mam myśli , to dwie myśli- o rozbrojeniu nuklearnym i świecie róż
  5. bazyl_prost

    spokój

    pożegnanie z siłami ciemności piękne rozarium ziemia bezkresna piękne góry w kole kwintowym czarna perła rzygi wybujałego kota nic ciekawego ale żyję pieśń chciałbym nieść o czasach cudnych oczekiwanie poprawy
  6. @Marcin Tarnowski gode and yll , dobrze że nie ill, ktoś jeszcze znał litery
  7. @Lidia Maria Concertina powodzenia, jeszcze zima do przeżycia
  8. @A.Between to poszukiwanie nie jest przekreślone , dziwne realia nie mogą przekreślić życia jako idei.
  9. Pogoda staje sie ładna bez kłód pod nogami i problemów. Snuje się pieśń chociaż trudna. Cierpliwość to dobre maniery. Wszystko na jedną sekundę stało się światłem błękitu, choinka ma niebieskie kokardki. Wszystko jest dane , wszystko co mają tego już niewiele. Kołacze się rad w białym karle jak wielkie pranie.
  10. @tie-break bo nie leci z ciebie mleko
  11. @violetta w czarnych dziurach
  12. @W_ita_M. co tobie nie miłe przez trudy...
  13. ten początek to po śląsku? czyli mazut?
  14. @violetta fajnie masz gościa
  15. @violetta jeszcze nie ma lata a ty budzisz pszczoły zjawią się rybiki
  16. @DawidMotyka dla mnie super , mimo że nie zawsze jest super, nie rozumiem co to mrok płomienia jedynie ale lepiej nie tłumacz tu chyba chodzi o zmatowienie płaszczyzny do ciała idealnie czarnego ...tak myślę
  17. @Omagamoga z komputerem to jeszcze lepsze
  18. @w kropki bordo życie buraka bez iskry bożej ale to fajne życie
  19. @Berenika97 zbyt twarda władza się kruszy a najważniejsze jest niewidoczne dla oka
  20. bazyl_prost

    Górski

    @Konrad Koper zmień łańcuchy na choinkowe, bo "wielkie szczęście nie wiedzieć na jakim świecie się żyje" W.S. cytuję.
  21. @Kwiatuszek czyli albo nie będzie śniegu albo będzie.
  22. @Simon Tracy tej "kanwy" nie znałem
  23. @Omagamoga just don't be insane just don't be insane
  24. @Berenika97 Ja w ketozie jem śmietanę. Nie jestem już wilkołakiem. A ona brnie w tą swoją kocią karmę , nieszczęśnica... phi fermentacja
  25. @Berenika97 dla mnie to kolejne kocie skrytobójstwo. Lepiej napij się mleka skoroś głodna.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...