Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @Vasiu przypomina mi to działanie pralki każda strofa jeden cykl obrotów
  2. @iwonaroma to tylko inny rejon kosmosu gwiazdy nie zgasły
  3. @Konrad Koper pisze się o czymś idealnym, a zarysowania ... to już zależy kto komu.
  4. @Natuskaa chyba w tym rejonie kosmosu w którym jesteśmy teraz, to nie ma zimy i to chyba nic złego.
  5. @Radosław może nie jest tak źle, ja jem awokado pomaga na brak poezji lepiej niż wino, bo koi nerwy lekkim tłuszczem i przegania robaki
  6. @Leszczymno drugs, no tricks, no soft box politics była taka piosenka o tym że z trójkąta nie da się zrobić sześcianu
  7. @Waldemar_Talar_Talar miłość składa się często z odmiennych kwantów i o to są liczne spory miedzygatunkowe, ja ostatnio odkrywam krzemowe życie, z krzemem jako nośnikiem spokoju.
  8. @Waldemar_Talar_Talar niedługo halny
  9. @violetta o cukinio co takaś krzemowo niebieskawa , twa woda niesie życie
  10. @violetta tłuszcz też jest zdrowy ale zimny nie grzany
  11. @violetta cukinia ma dużo krzemu, to wzmacnia organizm stopniowo
  12. bazyl_prost

    Puszcza

    @Konrad Koper fajnie, wracają kolory
  13. kosmos jest fajny daje moc życiu jak słońce które karmi planetę jak planeta lodowa która strzeże przed grzałką wiele trzeba czasu by zaistniało życie trzeba stabilnego domu i pożywienia bardzo wiele trzeba i może to jest i może być więcej
  14. @Berenika97 fajna ta granica snu i jawy gdy żaluzje zrywają ciemność ze ścian, słońce zawsze widać chyba że jest noc to wtedy nie widać , są inne gwiazdy choć teraz daleko
  15. bazyl_prost

    haiku koślawe

    na wierzchu lęk przed katastrofą w środku wołanie o pomoc od spodu jak zwykle czerwony fotel skórzany
  16. @Leszczym fajnie brzmi, tylko kto to teraz towarzysze? z kwadratu koło jest fajne
  17. @andrew trzeba było myśleć wcześniej
  18. bazyl_prost

    Bagno

    @Konrad Koper spytaj tych co jedzą żurawinę
  19. @Robert Witold Gorzkowski nie wszystko tego warte
  20. pewnie też@violetta
  21. @piąteprzezdziesiąte no grudzień , ładny grudzień, bez świąt byłoby ponuro pewnie wzrósłby wskaźnik samobójstw
  22. jesteśmy drzewami , nie tylko palmą konary wnikają w powietrze nasiona kiełkują bliżej lub dalej korzenie trzymają nas na globie Gałęzie brną w niezliczone sensy dają wizje lub odczucie także jakąś konkluzję zjawia się kwant światła w głowie kiełkują myśli bardziej lub mniej ulotne czasami gubimy liście trudno być zimozielonym
  23. bazyl_prost

    ludzie mole

    @iwonaroma jakoś jest tak że moje mole zjadła mucha
  24. bazyl_prost

    haiku refleksyjne

    dziś jedynie błękit niewzruszonego nieba plus dawne dzieje geologii czerwone dno mózgu kiedy wdycham dym tytoniu rozpływam się w przeszłości
  25. @violetta trochę żelazny ten pomysł
×
×
  • Dodaj nową pozycję...