Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 754
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. nad ciężkie chmury mżawkę rodzą obficie łyk korzennego napoju
  2. wydłużony czas trwania zmierzchu- nie rozumiem ????????? Skoro piszesz o nocy polarnej to wypadałoby rozumieć, albo przynajmniej spróbować ;)) to przecież ty piszesz o zmierzchu, w pl nie tak źle dzień będzie krótki a noc nie zbyt długa, niedźwiadki maja noc nieomal jak polarną ,ciepły korzenny napój zamawiam by ubarwić szary zmierzch
  3. Raczej wole francuskie piosenki w oryginale. A tak poważniej to : na jaką to melodie ? bo rytmu tu jakoś nie wyczuwam. pa ram pa ram pa ram pampampam, pam param taki rytm nierówny, zagrożenie zawałem
  4. Różne skojarzenia przychodzą do Czytelnika. Czyżbyś wróżył peelce wydłużony czas trwania zmierzchu ? ;) Zapowiada się ciekawie, a smakołyki kuszą... Cichy kącik niezbędny ;)) Pozdrawiam. wydłużony czas trwania zmierzchu- nie rozumiem ?????????
  5. samopoczucie poprawiają owoce ale niektórzy twierdzą że kontra vim mortis non est medicament in hortis polityka a przyrodoznawstwo ciągła walka zaciera wizję normalnego życia zamiast krwi grejfruty albo wiśnie
  6. Francuskie "ry" nie mogę tego scierpieć , bardzom zły francuskie "ry" odgłosy szermierskie, tu es fini francuskie "ry" czy malować na czerwono esprit? francuskie "ry" pośpieszny bełkot i prośby do krwi francuskie "ry" kto zginął a kto wygrał fi francuskie "ry" jak nie zginąć wiesz tylko ty francuskie "ry" rzeka przypadków i taniec non brie param pam pam francuskie "ry"
  7. panie Lecter, światło nie zna granic Dodałbym jeszcze: piłka jest okrągła, a bramki są dwie... ;) piłka jedna, jednako
  8. mój ci on? po co? ktoś chce mi ściąć głowe?może w akcie oczyszczenia ze świata, jakaś archaiczna księżniczka wyrazi jakieś chęci ...
  9. szukam światła, które jest wewnątrz człowieka... szukam słów pomiędzy...;-))). trzeba oddzielić bezczelne bordo od reszty w rodzajach materii światło i teatr luster wiśniowy sad
  10. mi się nie podoba ta schyłkowość, ale chyba każdy ma swój cichy kącik, noc polarna to nie w Polsce chyba że pozujesz na niedźwiadka sensoryczne smakołyki kuszą ale do czego?
  11. mi sie nie podobają miecze czasu, niepotrzebne zawirowanie
  12. panie Lecter, światło nie zna granic
  13. o gałko muszkatołowa narkotyku zakazany przeciw złu nadany dawaj owoce nie gnusniej w ciele aby tak gładko jak smaku szelest sens odnajdywać bez konkurencji pobożne chęci by bez władzy bólu odnaleźć równowagę pisane do królów
  14. dla zła pustka to koniec świata
  15. och to kwestia tego co pani chce znaleźć
  16. Francuskie "ry" nie mogę tego scierpieć , bardzom zły francuskie "ry" odgłosy szermierskie, tu es fini francuskie "ry" czy malować na czerwono esprit? francuskie "ry" pośpieszny bełkot i prośby do krwi francuskie "ry" kto zginął a kto wygrał fi francuskie "ry" jak nie zginąć wiesz tylko ty francuskie "ry" rzeka przypadków i taniec non brie param pam pam francuskie "ry"
  17. nie buduj imperium na żelazie, może być z tego tylko piekło, przelana krew to nie są dobre styki,szczerze
  18. l'amour wszystko tłumaczy ale ile makabrycznych szermierczych perypetii, I'm fed up ,granie na nerwach na 6-stke wiersz ładny, tylko czy rzeczywisty? rzeczywistość czasami skrzeczy
  19. jasne blaski uderzające ukryta broń w miłosnym świetle nie warto, - choroba bestia daje mdłości blask co przyćmiewa czucie prosi w kolorze bordo -cichym bo nie głośnym chroń swe światło ten święty i ukryty promień to niebo prapoczątku czekające na dojrzałość odrodzi się wszędzie bez czerwieni...w pierwszym świetle
  20. A ktoś tu kwiczy? Nie słyszę;) To tylko wiersz, nic osobistego. kwiczą świnki i francuzi tylko w rytmie ci ostatni,sic
  21. komu życie krótkie...?
  22. brzmi jak pogróżka, za mocne
  23. okiem pszczoły zneutralizować napięcia znaleźć idealny spin bez czerwieni zbierać kwiatowy pyłek ale to przecież banał gromy śmierci - czy ciekawsze? w zamkniętej kapsule własnego ja uniewinniać się ze wszystkiego? karmić się cierpieniem drążyć rany? w poszukiwaniu wielkich wrażeń-niszczyć? łkać teatralnie w samotnej schizofrenii? nieświadomie gasnąć... gdzie ona i jej szept?
  24. ja tylko nie preferuje tych poranionych kiwaczków , nie przepadam za bolesno krwistą awangardą, there's more to life than this
  25. ale ściana płaczu i kołysanie od żelaza do żelaza nie jest najfajniesze aczkolwiek możliwe, lepiej przejść na aluminium i krzem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...