Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 756
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. jasie nie podszywam tylko obcuję, królewno z bajki jęśli ci sie ktoś w głowie nie mieści to nie niszcz, są rózne bajki na świecie
  2. nie dane było się im spotkać został tylko perfum czar...
  3. komprehencja też pasuje, czy konfluencja dopuszcza złodziejstwo?
  4. byc i nie być odpowiednio być swym sensem? być jak jedno
  5. meandry życia jak suche gałęzie nie do wiary
  6. mam wrażenie że chodzi o jakieś sojusze zbrojne a to przeczy nowej erze
  7. Jezusowego przesłania o niekalaniu dobra do wszystkich ludzi świata życzy Michał, niech nowy testament odwróci ludzi od władzy bezsensownego bólu
  8. granice jestestwa co własne co czyjeś co mię dotyka co znowu nie jak kolce jeża i formy zawiłe wszystko się mieni w Boskim świetle i tylko bóle szukaja mieszkania w oszołomieniu życia co moje co twoje chlebem dzielmy się
  9. pewnie, trzeba wyprać swe geny żeby nie byc zakłamanym
  10. Michał ze świata bardziej mi tu pasuje
  11. mróz bez śniegu twarda ziemia jak w Kazachstańskich stronach
  12. brawo, mamy już przepis na holokaust
  13. Krzysiu którego znam jest w raju u mojej sąsiadki, Szanowny Panie "bazyl prost", ja rozumiem, że A. jest cudowną i wspaniałą kobietą (o czym chyba ja mogę zaświadczyć najlepiej), ale być może lepiej by było, aby Pan w końcu znalazł sobie inny obiekt do adorowania, bo ostatnia Pańska twórczość i wypowiedzi, wyrażane m.in. na tym portalu, powodują, że robi się już trochę niezręcznie i niesmacznie. nie kłamie gdy jest niezręcznie i niesmacznie
  14. koniec świata
  15. to o Jezusie Nieskalanym?
  16. jakoś ci skrzeczy ta rzeczywistość milego święta
  17. nie mieszajcie mu w głowie to zmądrzeje
  18. i tak źle i tak nie dobrze to wymaga dyplomacji
  19. troche zmnieniłem
  20. każda drobinka materii to wszechnia z wyjątkiem kręgów piekieł i nie mów do mnie Krzysiu
  21. nouvelle cousine, świerzość bez goryczki
  22. Acha! Teraz już wiem. A tak przy okazji: gdybyś się mógl powstrzymać od zwracania się do mnie per pani? Jestem zwolenniczką zwracania się do siebie po imieniu (nicku), tak jest prościej. No, chyba, że nie życzysz sobie, żeby do Ciebie zwracać się - Bazyl. Życzę Tobie, oraz Twoim Bliskim spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia! :))) - baba też życzę jak najlepiej, żeby was karpie nie zjadły, Izo
  23. Krzysiu którego znam jest w raju u mojej sąsiadki,
  24. może być Michaś
  25. troche to solipsystyczniepogmatwane jak skręcanie sobie karku albo zawracanie głowy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...