Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

egzegeta

Użytkownicy
  • Postów

    3 021
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8

Treść opublikowana przez egzegeta

  1. tak to skonstruowane, że można i tak;)
  2. dobrze Beenie - nie ma sprawy ja odczytywałem to tak na szybko w innym kontekście gdzie przy okrzyku ckopee - można było oberwać kolbą przez plecy:( Tu jednak sympatycznie. Pozdrawiam
  3. nie wiem co robić bezmyślność bierze górę nie chcę tylko nie wiem jak 2008.02.14
  4. Witaj Beenie bez cienia wątpliwości wspomnieniowy nastrój. Ale zastanawiam się, czy szybciutko jest właściwym słowem wszak ono pieszczotliwe. Raczej widziałbym - szybciej Pozdrawiam
  5. - Ty już mnie nie kochasz! - wzdycha dziewczyna, jadąca z chłopakiem na motorze przez las - Ależ kocham cię! Dlaczego tak mówisz? - Bo zawsze w tym zagajniku psuł ci się motor! miłego walentynkowego:))
  6. głaszcze kota w drodze do sklepu mówią o pięknie można sobie wyobrazić mało mijania i patrzących szczęśliwemu człowiekowi opadły liście jeszcze trzymających się jego głowa nie do zdarcia kilka pierwszych wersów odchudziłem nie wiem czy sens pozostał:(
  7. ładnie dziękuję (proszę mi nie podsuwać ... co ja mam albo czego nie mam:))
  8. Stasiu czy wszystko musi być wyłożone dokładnie? uważam, że te ścianki można wyrzucić zimną wodę i odcedź, wtedy byłoby tak: gdy osiągnie odpowiednią temperaturę wrzucaj, nie przerywając doprowadź do wrzenia. następnie mieszaj dokładnie poprzestając na moment. ponownie zanurzaj mieszaj delikatnie gdy zmięknie polej ciepłe kluski Przepis lepszy niż u Knurra;))
  9. no nie powiem nawet ciekawskie spojrzenie. A tak naprawdę, to nie lubię carpe diem Horacego zawsze mnie ta maksyma wnerwiała i nie tylko, inne jego "mądrości" też:) Pozdrawiam
  10. dziekuję Ci Kobieto Izdebko;) pozdrawiam
  11. co Wy kurcze o kobiecie, a jeśli już Szanowny HAYQ to Twój staż to przedszkole, no może przesadziłem ale jakieś wczesne gimnazjum bowiem - 3 maja 2008 - strzela nam obojgu 45 lat. Powiedziałem co miałem;)) i pozdrawiam serdecznie
  12. Tym razem Marusiu to szczególnie Ci dziękuję; zbyt świeże to puściłem, dlatego to "a". Dzięki Twojej uwadze usunąłem to "a" i coś jeszcze. :)
  13. może być i tak:) Pozdrawiam
  14. chwyciłem nie ufając przyszłości weszła w nią głęboko trwa 2008.02.12
  15. Marusia a wiesz co? pierwsza strofa widzi mi się, druga trochę mnie zawiodła - bo niby zabawna, ale jakaś taka infantylna. Wcale nie potrzeba wycinać "i" i wstawiać "a" żeby już w pierwszej wyobrazić sobie kontrabas. To dopiero warsztat a może popracować nad drugą i jakąś ciekawą puentą? Lubię też muzycznie, dlatego tak proponuję. Pozdrawiam
  16. Tereso: natknęłam się na to niechcący szukając ortografii tak sobie dziękuję za obecność i piękne słowo od kogo? pozdr. ciepło Kasiu jeśli to "pożyczone", to może dać kursywą a z tą ręką że niby boleć może jedynie - dałbym bez "jedynie" bo i głowa, i ucho i noga też;))) Ale Ty zakręcasz coraz bardziej, że nie mogę wyrobić z wydobyciem sedna:) Pozdrawiam
  17. dźwięcznego? To chyba nie skrzypce myślę raczej luteńka;) nie ciepło - tak normalnie po męsku Pozdrawiam
  18. myślątko napisałem muzyka łona i natury oczywiście łona zdecydowanie piękniejsza:)
  19. to jest po prostu muzyka ciszy jedna z piękniejszych są piękniejsze muzyka łona natury
  20. Witaj Macieju moim skromnym coś za dużo powiedziane a te wersy: i jak woda z czasem potrafi wyżłobić w skale ale przecież woda jest źródłem życia gasi pragnienia najmniej mi się widzą Pozdrówka
  21. Marlett Marusia HAYQ myślałem, że dostanę zadanie "na warsztaty";) a tu nic ? Dziękując pozdrawiam
  22. zadomowione nie kino nie meble stylowe bycie powinnością dawno stłamszone spojrzenia antenatów ze ścian rozjaśniają w bezładzie sterty książek bez tapicerki w drugim krucyfiks dwa lichtarze napoczęty Frapin ssak elektryczny kompresy lignina okryjbida na krześle dywany kolanami przetarte życie usensowniające na środku wena wrośnięta jak róża w Lancome jeśli kiedyś odejdzie pójdę za nią 2008.02.03
×
×
  • Dodaj nową pozycję...