Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

duszka

Mecenasi
  • Postów

    4 215
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21

Treść opublikowana przez duszka

  1. duszka

    ziarenko

    z liter schowanych w jednym słowie - jak we mnie rośnie!
  2. @Konrad Koper zatrzymał mnie ten tekst.., i odkryłam, że i dla moich myśli są domem, a poza nim gubi się w niezliczonej ilości, często sprzecznych i zbyt natarczywych "znaków". Bardzo ciekawy przekaz i jakby rozwija myśl mojego ostatniego haiku. Dziękuję! :)
  3. duszka

    Lot

    ...a takie doświadczenie, choć zapoczątkowane w bezsilności, jest piękne, bo sprawia ulge i budzi zaufanie. Dziękuję Ci, Dag, za obecność i refleksję :)
  4. Tak - najpierw (rzeczywiste) cudowne odczucie, a potem myśl, która próbuje je ująć i zapamiętać :) Dziękuję, Konradzie!
  5. tutaj ma umiar wbiegam lekko i śmiało nie czuję granic
  6. Miło mi, Leszczymie :) I dziękuję! @iwonaroma Dziękuję Ci! :)
  7. Różne aspekty życia złączone w jeden wyrazisty obraz, jedną wypowiedź... Przeczytalam, zobaczyłam i poczułam kilka razy :) Pozdrawiam!
  8. @tomass77 Zajrzałam do jego wierszy i jestem pod wrażeniem - też jego niezwyklej, "dramatycznej" osobowości, która sie przez nie przebija. Dziękuję Ci i miłej niedzieli! :)
  9. @MłodyJumper Może miłość chce też się nauczyć chodzić po ziemi.., może dlatego nas strąca w dół... Wymowny, szczery wiersz. Pozdrawiam :)
  10. @Waldemar_Talar_Talar Myslę, że to człowiek oswojony z prawdą i kochający ją... Piękne :) Pozdrawiam!
  11. @tomass77 Jak pięknie reaguje Twoja dusza na nastrój natury ... Życie obecne i przeszłe jednocza się ze sobą i z nią. Poczułam to. Dziękuję :)
  12. @Martwy Kwiat Przerażające :( I mam nadzieję, że to tylko wiersz. Wbijaj się, wbijaj się coraz głebiej - ale w życie, wtedy "martwy kwiat" ożyje. Serdecznie pozdrawiam!
  13. Cieszę się, Waldemarze, i dziękuję :)
  14. zabłyśniesz kiedyś tak wysoko - nic już cię nie zdmuchnie uwierz jej
  15. Nie wystarczy nie chcieć, czyli nie wystraczy wiedziec czego się nie chce (i od tego uciekać), koniecznie jest jeszcze wiedziec, czego się chce, czyli w do czego chce się zmierzać. To dokryłam dla siebie i podzilę się tym z Tobą. :) Czuje siłę w Twoim wierszu, nie tylko siłę emocji, lecz też woli zycia. Pozdrawiam!
  16. @Waldemar_Talar_Talar Głębokie, bolesne współczucie połączone z bezsilnością prowadzi do modlitwy... Dołączam się do tej prosby z całego serca, Waldemarze. Pozdrawiam.
  17. Posłuchaj wiatru - on jest wolny i prawdziwy, jest oddechem życia. Pozdrawiam :)
  18. @Sylwester_Lasota @Leszczym Dziękuję Wam i pozdrawiam! :)
  19. duszka

    Lot

    @andrew "tylko nie każdy ma skrzydła.." Rzeczywiście... Ładnie to wyraziłeś :) Dziękuję Ci i pozdrawiam!
  20. duszka

    Lot

    czy to liść, czy ptak zerwał sie do lotu - czy to wiatr czy skrzydła
  21. @andrew Życzysz jej kolorów i tego, by sie nimi z innymi dzieliła... To piękne :) Pozdrawiam!
  22. @Dared Tak, każdy dzień każda chwila jest końcem poprzedniego / porzedniej i początkiem nowego / nowej... Ale gdy się na to godzimy, powstaje ciągłość i "roz/wój"... Oszczędnie ujęte piękne przesłanie. Pozdrawiam :)
  23. Własnie z tym mam problem, Michale - z tym, że je wyolbrzymia i tym samym oddala od prawdy. Dlatego napisałam "za pieknie". Ja w ciszy już czuję wystarczająco i spotykam się chyba najbardziej z prawdą. Dziekuję Ci za refleksję i pozdrawiam! :) Slodki i trochę gorzki, Waldemarze, przynajmniej taki miałam zamiar. Dziekuję Ci za miłe slowa i również pozdrawiam! :)
  24. nakłuwają i wdziera się w gląb tęsknota i nuci o tobie za pięknie ale w ciszy na pewno cię spotkam
  25. @Leszczym @Jacek_K Dziekuję Wam i pozdrawiam! :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...