-
Postów
4 215 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
21
Treść opublikowana przez duszka
-
@DominikR Dziekuję! :)
-
Dziękuję, Waldemarze i miłej niedzieli :)
-
... a może to degradacja.? Tak mi zabrzmiało.
-
nie ma pustki i bezczynności nie ma bo wypełniasz istnienia i sekundy bo je zmieniasz - Ty wiem jakie to piękne być
-
Dramayczny wiersz.., czuje go. To zwiedzenie i usidlenie własnymi lub cudzymi myślami prowadzące do odcięcia od prawdy istnienia - do samotności... To "Wybawienie" rozumiem jako uwolnienie z tej samotności i złączenie z zyciem i światem w jedność. Tego życzę Peelowi :) Pozdrawiam!
-
W plecaku nadzieja w głowie fajne myśli
duszka odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dla mnie to wiersz o zaufaniu, czy ufności - tej głebokiej noszonej w sobie... Bez niej nie można isć (dobrowolnie) "w nieznane" ... Z przyjemnością poczułam ją czytając :) Pozdrawiam, Waldemarze! -
...ale bardziej zgodnie z prawdą, czyli - dojrzalej... Dlatego może napisałbym "gorzej" w cudzysłowie :) Ciekawe, pogłębiające treść zakończenie. Pozdrawiam :)
-
Świetna interpretacja! Dziękuje Ci za nią i za pozytywny odbiór - bardzo mnie cieszą :) @Leszczym Dziękuję Ci :)
-
z monetą dwie chwiejne nogi pod nim a w oczach niebo
-
@Wędrowiec.1984 Dziekuję Ci i miłego dnia! :) Nie widziałam tego, ale robi na mnie wrażenie.., chyba niepokoi, chociaż motyw jego czynu jest szlachetny. Pozdrawiam :)
-
@Dragaz Miło mi :) Pozdrawiam!
-
@Dragaz @sisy89 Dziekuję Wam i pozdrawiam! :)
-
Piękne pojednanie.., i piękny przejrzysty, wiersz. Mam wrażenie, jakby oddychał :) Pozdrawiam!
-
Mnie też taka wizja przeraża.., ta "teoretyczna" możliwość dokonania takiego miażdżącego, niezamierzonego zła... Dosyć juz mamy win na sumieniu, których jestesmy świadomi. Więc postanawiam nie wierzyć "pseudointelektualistom" i nadal wierzyc w naszą "ludzkość". Ciekawe odniesienie :) Pozdrawiam!
-
@Leszczym Takie trochę ludzkie to UFO... Podobnie jak my rozpaczliwie szuka prawdy i sposobu na dobro, co może świadczy o naszym z nim spokrewnieniu? Naprawdę bardzo ciekawe, żywo i z lekkim humorem / dystansem przekazane :) Pozdrawiam!
-
Ale to, jaka Twoja dusza jest, też ma swój sens i może się podobać - tez dlatego, że jset autentyczne, żywe, gotowe do dalszego rozwoju :)
-
Lubię rozważać, Waldemarze :) To chyba jedna z dróg mogąca trochę zblizyć do prawdy. Dziękuję Ci i pozdrawiam! Spowodowałeś szeroki uśmiech u mnie :)) Dziekuję za miłe słowa, miły Leszczymie! @Dared Dziekuję! :)
-
skrępowanych ciał za dużo dusz co ciał nie pieszczą za dużo piękna się nie rodzi przez to
-
@aff@Rolek@Sennek Serdecznie Wam dziękuję! :)
-
miliony oczu patrzących prosto w słońce wszystkie zielone
-
Życiodajna
duszka odpowiedział(a) na [email protected] utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@[email protected] Żeby nie było głodu potrzebne są nam ziemia i ziarno, a ziemi i ziarnu - kochajacy je czlowiek. Czuje tą relację w Twoim wierszu. Jest piękny :) Pozdrawiam! -
Z nadzieją przemierza swój świat
duszka odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
To określenie bardzo mi się podoba - pozornie proste, ale niezmiernie treściwe.., powiedziałabym - centrum, czy serce tego wiersza. Oby takich było pośród nas coraz więcej! Pozdrawiam, Waldemarze :) -
jak długo musisz tu patrzeć by w końcu to dostrzec
duszka odpowiedział(a) na Pan Ropuch utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Pan Ropuch Poezja szuka chyba tajemnicy w tym, co dostrzegamy.., nie może byc więc tylko reczowym opisem, a jeśli - to tak ujętym, że nie dopowiada do końca. To niełatwe, ale pasjonujące :) Tobie, według mnie, to się w tym wierszu udało. Pozdrawiam! -
@Leszczym Do prawdy chyba dojrzewamy.., przynajminiej mamy na to sznsę - jesli tego chcemy, jesli ja w pewien sposób kochamy i tęsknimy za nią bardziej niż się jej boimy. Podoba mi sie ten temat i Twoja szczerość w obchodzeniu się z nim. Ona powoduje, że moja własna szczerość się ożywia :) Pozdrowienia, "prawdolubny" Leszczymie! ;)
-
Ludzie umierają wszędzie
duszka odpowiedział(a) na duszka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ja widzę podobieństwa czy pewne odpowiedniki w naszym wejściu w ten świat i zejściu z niego. Pisząc ten wiersz myślałam o tym. Dziękuję, że zajrzałeś i pozdrawiam :)