Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

duszka

Mecenasi
  • Postów

    4 215
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21

Treść opublikowana przez duszka

  1. Spada "tak po prostu", a potem pracuje w nas i czyni cuda... Piękny, pogodnie i leciutko "mówiący" wiersz. Pozdrawiam :)
  2. Piękne i trafne nazwanie miłości.., tego że jednoczy w sobie te dwa przeciwieństwa - tak długo, jak świadomie pozwalamy jej w sobie mieszkać... Miłość nas potrzebuje dla swojego istnienia, a my ją - do swojego. Pozdrawiam :)
  3. Cieszę się, że tak ją odebrałeś :) Dziękuję i pozdrawiam :)
  4. ...tę ranę po tobie, to moje najgłębsze jezioro lśniące łzami a wokół te kwiaty wspomnień. .
  5. I mnie Ciebie, Was wszystkich brakowało.., ale odrodziłam się i potrafiłam wrócić :) Dziękuję Ci za ciepłe słowa i serduszko pod moim "odrodzeniowym wierszem" :)
  6. Dziękuję Ci, WarszawiAnko, za życzliwe przyjęcie, zrozumienie i głos, to radość dla mnie :)
  7. Jestem tą samą duszką, WarszawiAnko, :) Wróciłam po (z pewnych dramatycznych przyczyn konicznej) przerwie. Ciesze sie, że mi się to udało :) Pozdrawiam Cię!
  8. ...przeorana bólem i zwilżona łzą jestem znów glebą więc wypieść mnie słońcem i zasiej a obrodzę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...