Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. podprogowo przytrzymują mnie na progu ci, co pod podłogą kombinują z ciążeniem bujam się w przód w tył w przód w tył w przód w tył nucąc piosenkę "God Is Good All The Time"... w tył - nicość w przód - wszystkość w tył - nicość w przód - wszystkość wiem lecz nie jestem pewna co do przeznaczenia więc jeśli spadnę w tył i znajdę się na plecach ujrzę oczy oprawcy ale też skrzydła w ościeżnicach oraz nadproże "God Is Good All The Time"...
  2. Fajny pomysł z tym sercem w pajęczynie :) I z tym rozrywaniem jej... Pozdrowienia
  3. Fajne, 'Oszustek' - wymowne. Zastanawiam się nad koniecznością użycia nawiasu. Pozdrowienia
  4. :) ;) To tak przyszłościowo :)
  5. Zbłądziły idiotki ? Lekkie pisanie, bogata wyobraźnia
  6. iwonaroma

    (letnia pogoda)

    letnia pogoda jasne światło, błękit, biel bocian na lampie Z inspiracji zdjęciem Marianny w 'Ptactwo wodne'
  7. @Maria_M dzięki Mario :)
  8. Wysmakowana forma i fajny dystans do siebie ('raz się wyśpię' ;)). Masz ode mnie oberka ;)
  9. Przemawia
  10. Sylwestrze :) to taki piękny archaizm... pasuje do tego wiersza...
  11. To nie ocena, to fakt. Kiedy kochasz nie jesteś w dole. A kiedy jesteś w dole... coś trzeba z tym zrobić, nie można w tym tkwić, gdyż grozi właśnie nienawiść.
  12. Ja już wolę ignorancję od arogancji. W pierwszym przypadku można się jeszcze czegoś nauczyć.
  13. Zgrabne ale pesymistyczne, dołujace.
  14. Za dużo wielkich słów moim zdaniem. Nigdy, zawsze... ;) Ja już nie praktykantka :) dobranocka
  15. :) A jego przeciwieństwo to ... jar ... Czyli dół po prostu ;) W którym grzebią się nienawistnicy :)
  16. A ja przedmiot poznawczy
  17. Ha ha ha ha :) I kto to mówi
  18. Wszystko dobrze zrozumiałeś :) A jeśli chodzi o wątpienie, to nie należy oczywiście przesadzać :)
  19. :) ... ... Dzięki No pewnie :) Dziękuję
  20. ;) to taka mała prowokacja. Czysty - w sensie bez dodatków, saute, bez miłości, czułości itd. Czysta fizyczność, sama biologia. Ale oczywiście w kontekście człowieka to jest brudne, bo człowiek ma wykraczać ponad zwierzęcość. Również pozdrawiam
  21. @Marcin Krzysica dziękuję
  22. ;) nie szkodzi, że nie bardzo wierzysz, ważne, że w Ciebie wierzą, tam na górze Dzięki Tomek :) ja tu tylko odpowiadam na kmnty :) zdrówka też
×
×
  • Dodaj nową pozycję...