Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. No tak. Może trochę smutne... do czasu końca odcinka ;) Nie bierz tak calkiem na poważnie mojej odpowiedzi, bo mam trochę wisielczy nastrój ? ;) Dzięki za serce Jak też dla @Lidia Maria Concertina oraz @Gathas :)
  2. całe twoje życie kawalątko odcięte z wszystkości
  3. Tak przy okazji skojarzyła mi się piosenka Ciechowskiego, ale jeszcze raz przekonałam się, że za skojarzenia odpowiada kojarzący ;) Pozdrawiam również
  4. Klimatycznie ...
  5. Dzięki :) Jeśli chodzi o tytuł, to wybrzmiewa jak 'założyli mi kajdanki' ? ;) no, żarty sobie stroję, choć nieco i takiej interpretacji można by zawrzeć, tylko jak wtedy kochac i pracować... Pozdrówka również
  6. Czy to jest wiersz patriotyczny? :) Tj.piosenka... :)
  7. @Natuskaa :) dzięki
  8. Rzeczywiście piękny ten sen...
  9. :) dzięki i pozdrawiam również @Sylwester_Lasota :) podziękowania
  10. Tak funkcjonuje ten świat. Ale póki co... kochajmy gołębie :)
  11. :) dziękuję i również jasnego dnia
  12. No tak, czasem boli ... ale niektórych boli, gdy muszą pracować ;) ja na przykład bardzo wielu prac (zwłaszcza domowych ;)) wprost nie cierpię...:) Nie ma czego zazdrościć, to przyjdzie w odpowiednim momencie. Zdrówka również Dzięki wszystkim sercom i tym cichym tutaj @huzarc @Marek.zak1 @Radosław :)
  13. :) ten raj oczywiście może mieć różne zapachy, zależy co komu pasuje :) Bóg nie jest skąpcem, skąpcami bywają ludzie. Też zdrówka Tak :) dziękuję i pozdrawiam również Fajnie, że miło :) interpretacja ciekawa (i trafna oczywiście). Dodam na marginesie, że wierszyk powstał w trakcie lektury "Nieziemskiego wyzwania" Scotta Kelly'ego. Tak plastycznie opisywał zakładanie skafandra kosmicznego, że unaoczniło mi to, że nasze ciało jest przecież takim skafandrem :) Scott nie jest religijny, jak większość astronautów, bycie w kosmosie wcale nie sprzyja transcentendnym wglądom, tu raczej potrzebna jest podróż do wewnątrz. Ale książka kapitalna, jak jesteś nerdem to coś dla Ciebie :) Dzięki bardzo i pozdrawiam Wiem, że nie podzielasz, ale to nic nie szkodzi by być wzajemnie serdecznym :) dziękuję Dzięki, pozdrawiam również
  14. @Marek.zak1 dzięki :)
  15. to znaczy, że cię nie ma tam gdzie trzeba :)
  16. skafander wysokowyspecjalizowany z dość długą potencjalnie żywotnością niektórym się podoba ja też jestem zadowolona mogę pracować mogę kochać nadano mu imię Iwona był dzieckiem dziewczynką dziewczyną jest kobietą będzie staruszką potem go zdejmę a oni spalą lub zakopią Ty weźmiesz mnie do siebie będę tam wszystkim którzy mnie kochali pachnieć świeżo skoszoną łąką
  17. @Wieslaw_J._Korzeniowski A co z miłością do dziecka? Też zawrzemy tam namiętność? ;) Wg mnie ta definicja jest mocno nieprawdziwa, jak Marek też zauważył - można podziwiać i mieć szacunek, a wcale nie kochać.
  18. @w kropki bordo uffff... to wreszcie dasz mi spokój... Chociaż nie wiadomo, bo takie krytyczki mają krtyczki...
  19. :) zamieniłabym na 'pierś mojej żony', żeby nie powtarzał się ten sutek, ale wiem już, że Pan nie poprawia a może jest też mocno przywiązany do tego sutka... :) pozdrowienia
  20. pitu pitu Pozdrawiam serdecznie :)
  21. Ale spryciula :) (tytuł). Spróbujcie czeskiej 'Studenckiej' z bakaliami. Niebo w gębie :). Niech się belgijskie wydumki chowają.
  22. Spotkałam kiedyś Zakopiańczyka, który, chociaż młody!, również w góry nie chodził - mówił, że nie lubi :);) To pewnie też był amator krupówkowych lodów :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...