Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. ;) dziękuję, dziękuję - moja liryka ... wystrzałowa ;) Czyli Grzegorzu, gdy ktoś mówi prawdę, to też kłamie? :) Dzięki za serduszko
  2. ;)
  3. zachęty do prawdy cały miąższ fałszu soczysty smaczny więc zjem go i będę cierpieć wyrzucę ziarno minie wiele żywiołów nim to dostrzegę wrosłam w jabłoń uwznioślę się teraz aromatem
  4. :) Dzięki. Procesję odbędę indywidualnie, wzdłuż rzeki i wśród drzew :)
  5. Zmieniłabym mordę na twarz. Plugawa i odrażająca twarz jest wg mnie b.wymowna, niż morda. No i ostatnie dwa wersy może zbędne.
  6. Oryginalne ujęcie, zakończenie super. Zdrówka
  7. @Tomasz Kucina dzięki Tomku :)
  8. Przejrzałam Twoje wiersze. Tematyka ważna, potrzebna ale niechlujstwo interpunkcyjne w zapisie razi. Co chcesz przez to przekazać/uzyskać?
  9. Podoba się, wyjąwszy ten wers z nawiasem, może niekonieczny? albo inaczej sformułowany. Widzi mi się zbyt... no nie wiem jak to określić, oficjalny, dydaktyczny etc. Ale oczywiście mogę się mylić :) Pozdrowienia
  10. Zastanawiam się Tomku, czy Ty tam byłeś.. miód i ...whisky piłeś... :) Doświadzenie czy wyobraźnia... Superancki wiersz
  11. W słuchawkach, czyli przy muzyce? Dobra muzyka jest balsamem dla duszy.. i skołatanej głowy :) dziękuję i pozdrawiam serdecznie
  12. :) Aniu, majstersztyk :)
  13. Zgadzam się, myśliciele się mylą. Natomiast prawdziwi przyjaciele mówią prawdę, ale tak, by nie zniszczyła. Bo kochają. No ale jak wygląda w tym świetle myśl Cycerona? :);)
  14. :) prawdziwie z tą prawdą poszóstną czy też ósmą choć ponoć prawda jest jedna :) ale kto tam wie, jak naprawdę z tą prawdą jest ;) podziękowania I pozdrowienia
  15. Boże, odwrotnie miało być :) mgnieniowa krótsza, niż kilkusekundowa :) mam problemy z czasem ;)
  16. Fajnie. Jedynie ta 'kilkusekundowa'...ciut mało poetyckie i trochę kanciasto się czyta. Myślałam 'mgnieniowa' ale to jednak dłużej, niż kilka sekund... Także nie wiem
  17. @Marek.zak1 :) dzięki
  18. Wszystko negować ale po co się tak wysilać? dryfuję na wodach wiary sztorm? to gdzie indziej
  19. Tu bez tego bidetu jest całkiem całkiem :) (Choć nadal masz ciągoty łazienkowe? :) ten kapiący kran... chyba, że tym razem to kuchnia :)) Mam nadzieję, że się nie obrazisz, bo wiersz jednak poważny.
  20. :D pozdrawiam dziko :) i dziękuję
  21. iwonaroma

    Kuchareczka

    :) :D ;)
  22. Ma sens.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...