Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Tak, gdy kończą się kolory nadchodzą czarno-białe opozycje. Raj na ziemi to iluzja. To widać słychać i czuć. Pozdrowienia
  2. Rze Rześko :) Lepiej nie być zbyt wyrywnym ;) choć i nadmierna opieszałość też ponoć szkodzi... Również pozdrawiam i dziękuję Hmmm.. to trochę w opozycji do odoru bezdomnego - wieczne królestwo to dom, który można przeczuwać nosem, dokładnie tak jak mieć czegoś przedsmak. Dzięki @Waldemar_Talar_Talar dzięki Waldku i pozdrawiam
  3. Królowi to zawsze dobrze... ale może tylko na szachownicy...? :)
  4. Potrzebne to dopełnienie :)
  5. :) dzięki @Marek.zak1 dziękuję :)
  6. Dopiero zestawienie skrajności ukazuje nam co i jak...
  7. :) ;) dzięki raz jeszcze :) dziękuję, pozdrawiam również @Allicja dzięki :)
  8. Dziękuję bardzo :) i również, oczywiście, pozdrawiam @M.A.R.G.O.T @dmnkgl @Radosław @Franek K Dzięki za serca :)
  9. Wrażliwie i bardzo muzycznie
  10. od ludzkich zmysłów złego słowa, oka, dotyku szkodliwego pożywienia odoru bezdomnego bo Ty sprawiasz bym mogła słuchać pieśni patrzeć na róże głaskać futerko kota i karmić się Tobą codziennie już czuję aromat wiecznego królestwa
  11. Świetnie to przedstawione, pomysł z Marsem superancki. Mnie się też kojarzy nie tylko z czerwoną twarzą, ale także z wojowniczością, na zasadzie "W Polskę idziemy drodzy panowie...". Oczywiście tak jest na początku, bo później Mars przemienia się w Neptuna a na koniec niszczącego Plutona...
  12. iwonaroma

    Smutek

    Praktyczna rada: żeby wiersz nie "siedział" na tekście "Edytowane....itd" warto zrobić po wierszu kilka pustych enterów by oddalić jedno od drugiego. Takie ładne haiku a tak "uciśnione" ;)
  13. ;) Dzięki Grzesiu Dzięki Ania :) Wiem, że bez tych podwójnych zaimków jest czytelnie ale chciałam zaakcentować, że w tej małej osobie jest już ta duża osoba, chociaż ona jeszcze o tym nie wie. Również pozdrawiam
  14. iwonaroma

    O HAZARDZIE

    Wiesz, czasem mam wrażenie, że za często się zrzuca różne sprawy na tło somatyczne, biologiczne. To wówczas usprawiedliwia brak pracy nad sobą. Ale co my tu tak na poważnie :) u góry mamy limeryk! :)
  15. iwonaroma

    O HAZARDZIE

    Upór bywa silniejszy niż rozum :)
  16. @Natuskaa :) dzięki
  17. Tylko optymizm może nas uratować :)
  18. Prawda :) dzięki
  19. Pomysłowo, z dobrą energią :)
  20. :) dzięki Dziękuję :)
  21. Nikt tak dobrze nie zrozumie nas jak my sami :) Dzięki i również pozdrawiam Tomku :) pozdrawiam i dzięki za zrozumienie :) dziękuję @Marek.zak1 @Somalija @Joachim Burbank @Lahaj @Waldemar_Talar_Talar @Radosław thx za serduszka :) Ale muszę edytować i poprawić 'siebie siebie' bo mnie gryzie to powtórzenie :)
  22. dzisiaj rano spotkałam siebie szła/m ze zwieszoną głową smutna mała dziewczynka czy przeczuwa/m wydarzenia dnia? na wieczór zaproszę ją/mnie do domu wypijemy gorącą herbatę uśmiechniemy się do książek na półkach do gwiazd za oknem popatrzymy w oczy chwycimy za ręce przytulimy nareszcie
  23. Mocny. Bardzo mocny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...