Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Dałabym serce, ale się boję...Ale dam, bo bez serca ciężko makabreskę przeżyć (same neurony nie wystarczą). Ponoć państwo da radę przetrwać bez głowy (np.podczas wojny, rozbiorów, zaborów etc.) więc bądźmy dobrej myśli, że resztki serca gdzieś się uchowały.
  2. Ten jeden wiersz Twój jak na razie mi się spodobał, jest w nim powiew autentyczności, reszta to kombinatoryka. Ale... może coś drgnęło... Pozdrawiam serdecznie :)
  3. Przeczytałaś to na pewno ale czy przeżyłaś? W to już nie wierzę. Pozdrawiam serdecznie :)
  4. :) ponieważ istnieje obecnie historia edycji, powiem tak: bierz :) ale potem jeden egzemplarz książki dla mnie, w prezencie :)
  5. Drżenie po plecach, przy czytaniu.
  6. :) Dzięki, również dobrego
  7. :) to jesteś w dobrej sytuacji :) ekspert od 'winien i 'ma' :) dziękuję i również pozdrawiam Kręci, kręci :) Dobry niech będzie jak najbardziej byleby nie był cienkim Bolkiem :) never... ;) Dzięki za serce
  8. Dzięki :) wnikliwy komentarz. Czasem relacje dwojga przebiegają jak łagodna sinusoida a czasem jak... zasieki z ostrymi zwieńczeniami ;) przy wspomnianych przez Ciebie mocnych charakterach. Rzeczywiście, czasem opór jest dobry a czasem jest tylko głupim uporem, to kwestia do 'zdiagnozowania' i poczynienia odpowiednich kroków: odpuszczenia bądź przełamywania. Osiągnięcie harmonii w związku to nie lada wyczyn :) by z jednej strony nie wiało nudą a z drugiej grozą ;) Dzięki za serce Albo... odpuszczony :) Dzięki i pozdrawiam również Chyba, że wymiana kontrolowana... jak u bokserów ;) Zdrówka też
  9. kiedy on zły jest bardzo dobre lecz gdy dobry - złe... mam w sobie siłę i miękkość tak jak ty nauczymy się harmonii w wymianie kochany
  10. Jeszcze dodam, że im bardziej będzie się starać, tym mniej zrozumie :)
  11. O :) moja staroć odgrzebana :) Dzięki @Grynszpani :)
  12. :) dzięki ☺️
  13. Prosto i z sensem. I z sercem :) oczywiście.
  14. targ w pełnym słońcu lśnią owoce warzywa migoczą ręce
  15. iwonaroma

    (wieczorne lato)

    @Lidia Maria Concertina Lidia :)
  16. iwonaroma

    (wieczorne lato)

    @Marek.zak1 :) podziękowania
  17. iwonaroma

    (wieczorne lato)

    wieczorne lato szalony szalony lot mkną mkną jaskółki
  18. No to kuriozalne, bo mnie te splecione rzęsy, zapałki palców oraz przetykanie nitką wydają się najlepsze... Pozdrowienia :)
  19. A właśnie że nieprawda :) Okazuje się, że tekst jest ponadczasowy... :)
  20. Bardzo fajnie, lekko i z wdziękiem o sprawie ciężkiej. Ale nadzieja na końcu :) Pozdrowienia
  21. @Silver :) dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...