Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. @ais @Natuskaa@Radosław podziękowania :)
  2. Spokojnie i ciepło :)
  3. :) miła i bogata to też potencjał :) są przecież brzydkie co biedne i wredne ;)
  4. ;) dzięki Tak. Pierwszy raz oglądałam zmarłego z rodziny na takim filmie i było to mocne przeżycie chociaż nie był to ktoś emocjonalnie bardzo mi bliski. W przypadku taty to może być trudne. Również pozdrawiam. To prawda, nie są czarno białe :) Dziękuję i również pozdrawiam. Podziwiam poetyckość ad hoc :) Również zdrówka @Joachim Burbank :) dzięki
  5. wysokoczułe stare filmy kręcone z ręki szczegóły ukryte w ziarnie kiełkują po latach w sercu
  6. A nie byłeś też czasem Aleksandrem Głowackim? :)
  7. Mirku, czy nie powinno być - rozstępowała?
  8. @Andrzej_Wojnowski dziękuję :)
  9. ? ? dzięki
  10. B.obrazowo w oszczędnej formie.
  11. Zawsze byli osobnicy, którzy ciężko przyjmowali nowatorstwo okopując w znanych sobie i akceptowanych schematach. Ale rozumiem, że nie widzisz.
  12. Rozumiem, że nie wiesz.
  13. Przewrotnie z tym pozdrawianiem Ci wychodzi, mi tu wieje trucizną, więc takich pozdrowień nie przyjmuję. Średnie moje teksty? :) Pełna zgoda, ale czy to portal tylko dla wybitnych? Na pewno nie, bo i Ciebie by tu nie było.
  14. Pomyłki rzecz ludzka :)
  15. Somalijko, kochanie, jeży się! :) A wiersz ciekawy, ale na szczęście nie dotyczy wszystkich małżeństw. pozdrowienia
  16. Zastanawiam się jak to możliwe, że osoba pisząca dość ciekawe wiersze (to o Tobie :)) może być tak złośliwie i nieprzyjemnie krytyczna wobec innych... z jakiej potrzeby/braku to wynika?
  17. :);) dzięki
  18. Oryginalne ukazanie
  19. Tak, twarze surowe... w Brazylii twarze uśmiechnięte, ale za gorąco no i zarobku nie bardzo uświadczysz. Człowiek cały czas musi wybierać... Wiem, zaraz powiesz, że to nie o tym ten wiersz, ale tak mnie naszło :)
  20. Fajny wiersz ( ale 'wierzę' się pisze przez 'rz' ;) bo się wymienia na 'r' :) - wiara) zdrówka
  21. :) Sylwestrze :) tez miałam dziecięcą huśtawkę w mieszkaniu o kierunku kuchnia - przedpokój :) gdy się mocniej rozbujało to można było walnąć w drzwi wyjściowe ;) takie były metraże... Co do wiersza, że z czasem buja się coraz mniej i wypada z ramy...no, to jakby adekwatne jest do treści ;) ale rozumiem, że nie o to Ci chodziło :) dzięki za kmnt Również zdrówka
  22. @Radosław :) dzięki
  23. Dzięki. Tak, równowaga, zwłaszcza w sytuacjach ekstremalnych. Również pozdrowienia @Pan Ropuch :) dzięki
  24. Tak...biedronki... Synonimem pięknej skromności, spaceru do nieba, spełniania życzeń etc.... Ale przecież też gryzą... Trudny jest świat uczuć. Pozdrowienia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...