Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. To prawda :) ale jak wyłączyć kalkulację to najbardziej opłaca się A :) ;)
  2. z punktu A do punktu B, C, D, E, F... strasznie długo to trwa lepiej już wrócić do punktu A
  3. :))) również zdrówka
  4. :) żeby połączyć pierwszy wers z drugim można by zapisać: chwile po deszczu ubrane w drobne perły igliwie sosny Ale to może już za dużo kombinatoryki... :) pozdrowienia
  5. Casanova wszędzie się wkręci :) także w świat wirtualny... Zresztą, tam mu nawet chyba łatwiej...
  6. Nie, chodziło mi tylko o poprawność gramatyczną, ale jeśli to był sposób mówienia Gomułki to ok :)
  7. Dla mnie nieprawdopodobne jest to, jak się chce być przy władzy wcale nie będąc chcianym... Nie powinno być na początku "Władzy raz zdobytej..." ? Pozdrowienia
  8. :) Eee, nic nie odkryłam, to już każdy tworzący wie, jak mu jest przy tworzeniu :) Na pewno odbiorca widząc efekt finalny może mieć błędne wyobrażenie o procesie twórczym, bo czasem trzeba się jednak trochę namęczyć :) ale to różnie bywa w zależności od okoliczności, dyspozycji etc.itp. ;). Nie zawsze to czysta przyjemność, wiadomo. Ale generalnie gdyby choć ciutki przyjemności w tworzeniu nie było, kto by się tam tym zajmował... :) Dzięki, również zdrówka i dobrego
  9. :) Zgadzam się z pierwszą częścią jego wypowiedzi, natomiast z drugą...nie zawsze tak jest. Niektóre dzieci nie mają aż tak wielkich talentów (nawet potencjalnie) a wystarczy popatrzeć jak się cieszą budując zamki z piasku lub coś gryzmoląc :) Bardzo utalentowani dorośli też, ale jeśli mają zbyt duże oczekiwania wobec odbioru społecznego, bądź żywią zazdrość wobec innych twórców, to to może osłabić przyjemność. Tak czy siak :) przyjemnie jest tworzyć :) również zdrówka :) ;) @Ilona Rutkowska dzięki za serce :)
  10. :) :) :) zgadzam się co do użycia liczby mnogiej :) resztę zostawię Dzięki i pozdrawiam również
  11. przyjemnie też być odbiorcą tworzonego tak że serca biją synchronicznie a umysły się zgadzają sama (nie sama ;)) radość
  12. Dzięki :)
  13. :) fajne :) ale kota kąpać to ciężka praca :) bo się łotr wymiguje od wody ...
  14. Księżyc fajnie schładza :) upały, emocje, problemy etc. a jak jeszcze hamak ukołysze to już w ogóle :) To ja korzystam z tego trzeciego :) Pozdrowienia
  15. Prawda :) że tak jest. Pozdrowienia :)
  16. Tomek :) po kiego grzyba ten dopisek iż fikcja... niech myślimy i zazdrościmy :) Z przyjemnością się czytało :), ze słownika czasem korzystało ;)
  17. on minor owy ja major owa ależ kakafonia... Boże, ogarnij to harmonią
  18. Baaaaardzo mi się podoba, i treść (pełna zgoda) i zapis oraz zaskakujący tytuł :), który mnie, tak jak Gaźnika przyciągnął :)
  19. Mądry i ciepły wiersz.
  20. Fajny zabieg z tym drugim. Ciężko jest być takim jak Herbert, Różewicz, Białoszewski, nawet Szymborska nie wymieniając całego szeregu innych polskich i zagranicznych. W sumie całe życie do dupy, ale obcowanie z poezją- to jednak pierwsza klasa. Lepiej mieć życie podłe (lub takie sobie) niż żyć dobrze (lub w miarę dobrze) ale nie wg swojej drogi. Sorry ? tak mnie wzięło na górnolotność :)
  21. @Pan Ropuch miło :)
  22. Wiem... smród i gnicie to niezbyt atrakcyjne tematy ;)
  23. coraz bardziej śmierdzi nie chcą zasuszyć się jak płatki róży i ulecieć z wiatrem bądź opaść skruszyć się i rozproszyć więc gniją
×
×
  • Dodaj nową pozycję...