Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. lepiej pleść androny niż być zarażonym lepiej chrzanić głodne kawałki niż się covidem nasycić całkiem lepiej lepieje tworzyć niż covidem dać się strwożyć lepiej trochę zmarznąć zimą niż się rozgrzać covidziną lepiej już przejść w nowy rok a covida kopnąć w krok
  2. :) dokładnie
  3. DrŻąca ręka - zgubiło się 'ż'
  4. :) dodałabym 'też' lubię też ser biały i serek pleśniowy bo na początku piszesz, że lubisz ser, bo jest żółtego koloru co jakby wyłącza pozostałe P.S. Ais, kochanie, cudny masz ten nowy awatar ale wiesz jak on daje po oczach?!
  5. A przy szczęśliwym mężu i żona szczęśliwa :)
  6. Nie wszystko, nie wszystko :) ścięte kwiaty wysnuwają się smukłe duszyczki do nieba, do nieba @Allicja @dot. dziękuję pięknie
  7. Mistrz pomaga, ale nie robi roboty za drugiego ;) nawet za ukochanego ucznia :) A mistrz, który wspomaga żonę to jest Arcymistrz! :)
  8. Super :) A dzisiaj Dzień Nauczyciela ;)
  9. Ależ ładnie opisane :) Czarny Alibaba :) black man :) O to to to... ;) Dzięki Bardzo dziękuję i również pozdrawiam :) @Somalija @lena2_ @Marek.zak1 podziękowania :)
  10. tak jak jesienne miłości silne muszą być odporne na chłód, ulewę, wyjący wiatr mają wolę trwać i trwać i wciąż kwitną póki ich nie zetnie czarny pan letnie? cóż, urocze, piękne, ale tylko letnie...
  11. Nie daj się duszko :) Piszesz na wskroś lirycznie, nie należy w żadnym razie rezygnować. Kot pisze archaicznie i wcale nie ma wątów, by wklejać we współczesne forum :)
  12. Pomysłowo i zgrabnie :)
  13. Fajne :) zrezygnowałabym z drugiego wykrzyknika.
  14. Dużo koloru i dotyku :) Wielu rzeczy nie pojmuję, ale zmysły mam w porządku :);)
  15. Zakończyłabym na "stopami wybić dziury w moście" - bardzo obrazowe to jest. Później nieco patetycznie. Ale ogólnie na plus :) Ooooo @duszka :) w tym samym czasie wklejała komentarz co ja i jeszcze bardziej skróciła :)
  16. @jan_komułzykant Janku :)
  17. :)
  18. @Andrzej_Wojnowski :) dziękuję
  19. Uderz w stół... to o mnie :) bo przecież przeczuwam, że chrzanię.. no, może nie zawsze ale od czasu do czasu ;) Wyjaśnienia przyjęte :) Zdrówka również
  20. To do mnie? :)
  21. iwonaroma

    Drugie dno

    Człowiek rośnie tylko do pewnego momentu. Niestety, tyłek i brzuch nie zostały o tym fakcie poinformowane ;)
  22. Potrzeba jest więcej tych, co kolorują, ukwiecają :) Również zdrówka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...