Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. @Kwiatuszek oby, oby ;)
  3. Leno... cudne... na te maleństwa, cudeńka życia.. zwracał tez uwagę ks. Twardowski w swoich wierszach, którego najzwyczajniej kocham czytać... :) Niech Ci biedroneczki spadają co świt na parapet w domu... ;)
  4. Witam - wiersz miły - no i te ciekawskie mewy upiększyły całość - Pzdr.
  5. Witaj - początek raczej miłosny a tu masz babo placek - bo zakończenie zaskakujące - Pzdr.wieczorowo.
  6. ... co racja, to racja... :) Miłego lata... Tobie.
  7. Witaj - w dzienniku nie zapiszemy grzechu na tablicy kredą zapachnie pożądanie - super - wiersz mi się podoba - Pzdr.
  8. Pajączek ... znów korzysta bo ciepło oknem wejdzie do domu splecie sieci nad książką albo straszy w alkowie malec patrzy zdziwiony zlicza nóżki do... czterech mamę dreszczyk obleciał jak by mu to powiedzieć... to nie.. zwierz.. lecz żyjątko lato przyszło... i słońce straszek zniknął w piwnicy a to tylko... - p a j ą c i ę k ?* * to autentyczna odpowiedź mojego syna, gdy był małym chłopcem.... :) czerwiec, 2026
  9. Witaj - taka rola czasu - Pzdr.
  10. Witam - emocjonalny wiersz i trudny zarazem bo zabolał - Pzdr.
  11. Witaj - Z zimnej butelki popijam strumienie mądrości, - podoba mi się owa butelka - a wiersz na tak - Pzdr.
  12. @Łukasz Wiesław Jasiński za daleko mam:)
  13. Witam - w twoim stylu - czyli ciekawie - Pzdr.
  14. Witaj - jeszcze tego brakowało by władza manipulowała słońcem - fajny wiersz - Pzdr.wieczorowo.
  15. @Benjamin Artur nie wiem dlaczego !? 😉 Chyba się mnie nie obawiasz ? 😉🙃 dziękuję Arturze ! Pozdrawiam ! @LessLove ile ? 😉 może nawet wieczność.!? 😉 dostrzegasz czas z okien Twojego domu, na kurzej łapce ? 😉🙂
  16. @Poet Ka A widzisz, najmilsza, mój rozwalony nos? Jak byłem dzieckiem, to: szyba na mnie spadła od pokojowych drzwi i byłem cały we krwi - przytomny, a dopiero po operacji na nosie pod narkozą - stopniowo zacząłem tracić słuch, nie - nie mam żalu do lekarzy - po prostu uratowali mi życie i dziękuję za komentarz. Łukasz Jasiński
  17. Mój mąż też raczej praktyczny, ale za to wszystko w domu naprawione:):) bardzo fajny wiersz:):)
  18. @Kwiatuszek dzięki serdeczne ❤️
  19. @violetta Robię gołąbki na kolację w czerwonym fartuszku - półnago... Łukasz Jasiński
  20. @Łukasz Wiesław Jasiński wiersz buduje obraz na zasadzie asocjacji (skojarzeń). głęboko wnika w duszę diabła bez twojego kodeksu jak psie lisy bardzo mi się podoba.... pozdrawiam
  21. @Marek.zak1 Gdybym była tą córką, to bym podeszła i powiedziała: "Dzień dobry, panie Profesorze! Mój tata mówi, że jestem tak świetną i piękną dziewczyną, że aż popsuję państwu wieczór. Mogą to państwo potwierdzić, czy tata znowu przesadza?"
  22. Witam - niestety tylko jedno życie każdemu pisane - Pzdr.
  23. @Leszek Piotr Laskowski - dzięki -
  24. @Leszek Piotr Laskowski - dziękuję -
  1. Pokaż więcej elementów aktywności


×
×
  • Dodaj nową pozycję...