Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. @Mel666 Kieślowski... Zadajesz pytanie. Podstawowe. Dostajesz odpowiedż. Ani Twoje zapytanie ani odpowiedź nie przewidują dyskusji o zabijaniu. Akceptujesz zabijanie. Dobre zabijanie. Ja wiem. To nie oddaje. Ani Ciebie ani mnie. Proszę. Pozwól zabijać. Wszystko co chce więcej.
  3. Wczoraj
  4. @hollow man tylko zgaduję. Nawiazanie do Kieślowskiego?
  5. @.KOBIETA. Dobranoc Dziewczyno.
  6. hollow man

    senryu niedzielne

    @.KOBIETA. Dobrze.
  7. .KOBIETA.

    senryu niedzielne

    @hollow man nie mów nikomu 🤫 że nie wierzysz 😉🙃
  8. @hollow man no coś Ty. To wiersz z kiedyś tam. Ale sobie o nim przypomniałam. Dobranoc hollow man 🌙
  9. hollow man

    senryu niedzielne

    @.KOBIETA. Nie wierzę.
  10. @.KOBIETA. Taki wiersz spod paznokcia? Zazdroszczę.
  11. .KOBIETA.

    senryu niedzielne

    @hollow man 🤭 na tym opanowanie …niestety się kończy 😉
  12. @LessLove dobrej nocy. 😴 🌙
  13. hollow man

    senryu niedzielne

    @.KOBIETA. OK. Teorię masz opanowaną. Coś poza tym?
  14. @LessLove 🤭 ja będę strzelać a Ty będziesz biegać pomiędzy dębami 😉🤭 może nie trafię 😉🙃🤷‍♀️
  15. @Achilles_Rasti Dobra, męska energia. Mamy słabe wzorce. Potrzebujemy mężczyzn którzy nie ustępują miejsca w kolejce. Więcej wkurwu na świat. Mniej akceptacji
  16. @.KOBIETA. W cokolwiek trafisz - Ty trafisz "w punkt". Kwantowy wybór celu. Na wszelki wypadek schowam się za drzewem. Mam na ranczu kilka prawie 100-letnich dębów.
  17. .KOBIETA.

    senryu niedzielne

    @hollow man 🤭 przecież zawsze jest! 👌🙂
  18. @hollow man Bioluminescencja… W najciemniejsze noce możesz dostrzec sny, niczym perłowe koraliki lśnią blaskiem świetlików. Zakrywasz moje oczy satynową wstążką czerni mam już dłonie związane oczekiwaniem pełnokrwistego połączenia, zmysłów. W blasku fleszy plastikowych neonów przybieram postać cekinowej sukienki, wzbudzając podziw zafałszowany litością. Nie widząc rozumiem. Tylko światło własne rozświetla ciemność. Masz tu w nagrodę 😉 rozświetlenie ☀️
  19. @Mel666 Masz rację. Bogu/Logosowi/Przyczynie spodobał się bunt - bo dał zbuntowanym prawo stworzenia własnego raju. Wyszło jak wyszło. Teraz ja jestem przekorny :-)) Dobranoc, Mel, skłaniasz do myślenia o rzeczach najważniejszych.
  20. hollow man

    senryu niedzielne

    @.KOBIETA. Tylko wtedy gdy jest formą dominacji.
  21. .KOBIETA.

    senryu niedzielne

    @hollow man dziękuję ☀️ widzę, że lubisz uległość 😉
  22. @.KOBIETA. Tylko. Dlaczego więc świecimy światłem odbitym?
  23. hollow man

    senryu niedzielne

    @.KOBIETA. Masz tu w nagrodę:
  24. @hollow man nie zgadzam się! Bioluminescencja. Tylko światło własne rozświetla ciemność.
  25. @LessLove prawda nie musi być tylko jedna. Każdy może mieć swoją i pewnie ma. Nie wierzę w wolę stwórcy...wierzę natomiast w to że jesteśmy w stanie wybrać odpowiednią dla nas drogę. Bunt jest jak najbardziej dobrym zjawiskiem. Oczywiście to jest moja opinia.
  26. @.KOBIETA. Lśnimy tylko światłem odbitym. Nie ulegajmy pokusie znaczenia więcej niż znaczymy.
  27. .KOBIETA.

    senryu niedzielne

    @hollow man i tutaj się z Tobą zgodzę 👌
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...