Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. @Rafael MariusBardzo dziękuję! Oj tak, zwłaszcza jak trzeba wstawać po ciężkiej nocy. Pozdrawiam. :)) @andrewBardzo dziękuję! Świat jest pełen cudów - trzeba tylko otrzepać się ze snu i je smakować. :) @Waldemar_Talar_TalarBardzo dziękuję! Cieszę się, że spotobało Ci się to testowanie. Pozdrawiam. @Nata_KrukBardzo dziękuję! Przyłączę się do Twoich słów - uziemiajmy się delikatnie. :) Pozdrawiam.
  3. @Simon Tracy To, że potrafisz tak jasno nazwać swoje odczucia, jest ważne. I to, że dzielisz się nimi w wierszach. Pięknych wierszach. Pozdrawiam.
  4. Witaj - tak wyszło - dzięki za przeczytanie - Pzdr.
  5. @Gosława W latach 70's ubiegłego stulecia byłem świadkiem podobnej sceny opisanej przez Ciebie w wierszu. Dla chłopca to było okrutne widowisko. Później nie mogłem przełknąć tego mięsa ugotowanego w zupie. To był jeden z tych momentów podczas wakacji, który na zawsze zapisał mi się w pamięci tym bardziej, że tych cięć było więcej niż dwa zanim zwierzę oddało ducha. Wielokrotnie byłem również świadkiem jak obcinano głowę kurze lub kogutowi na rosół i to także nie były miłe momenty lecz pamięć przechowuje to w zakamarkach umysłowego archiwum. Pozdrawiam.
  6. Jeży w oplu żąda z Adą żul powyżej
  7. nieporadnik

    Sanah.

    Ano i bul! Sanah ci loda da. Do licha, nas lubi ona!
  8. A daj i kartofli mi. MILF, ot, raki jada
  9. A za bilet, o, hoteli baza
  10. @Waldemar_Talar_Talar Przedziwny 5
  11. Jak się czujesz? Jak się miewasz? … Często posiadasz otwarte serce i zawsze jesteś niewinną owieczką. (Poturbowaną) … Czy bywasz dzielnym księciem? Patrzę na ciebie. A ty zakrywasz oczy.
  12. Dzisiaj
  13. @Gosława Czasami naprawdę się Ciebie boję, ale to jest takie dobre...
  14. Wczoraj zaśpiewałem przyjaciołom, dlaczego serce krwawi w półnutach; gitara — niczym wierna powiernica — rozszlochała się w moich dłoniach. O miłości mówiłem: tej gorącej, co rani jak ostrze w jedwabiu, o zdradzie, która w milczeniu rozpina swoje ciemne skrzydła. Cienka granica — jak cień miecza — dzieli pokorę od ślepego lęku, a odważny dialog od prawdy, której nikt nie chce wysłuchać. Wtem ktoś zanucił refren, zbyt lekki, by unieść tragedię: „To przecież nic nie znaczy… kocham tylko inaczej.” Lecz echo zdradziło fałsz — tak gra sumienie zagubionych. A świat, jak Tytanik w głębinach, osuwał się ciężko i cicho; nawet upadek potrafi błyszczeć, kiedy tonie w oczach tych, którzy nie umieją odejść.
  15. Gorzej jeżeli są dwie. Pozdrawiam.
  16. Witam - dzięki za pozytywny komentarz - Pzdr. Witaj - też tak uważam - świat nie tylko smuci czasami cieszy - Pzdr.serdecznie. @Alixx22 - dziękuje -
  17. poznawanie wszechświata jest jak piękny sen podobno z pyłu powstało życie trochę mgły wszechświata zamknąłem w butelce mieszam codziennie przekażę ją potomnym czy powstanie w niej za miliardy lat nowe życie… warunki idealne a ja ja wiem jestem cudem nieprzypadkową mieszaniną atomów a ty co myślisz jesteś produktem przypadku którym ...bawił się czas Jezu ufam Tobie jestem istnieję dziękuję 11.2025 andrew Piątek, dzień wspomnienia męki i śmierci Jezusa.
  18. @Nata_Kruk Dziękuję Poprawiłem... Pozdrawiam serdecznie 🌻 Miłego dnia
  19. W_ita_M.

    Cytaty na motywacje ?

    100 lat.
  20. W_ita_M.

    Najdłuższe słowa

    dziewięćdziesięciolatkowie
  21. Napadało: woła da pan.
  22. W_ita_M.

    haiku z ławki

    śnieży na ławki w puchowej otulinie zarys postaci
  23. @Migrena, @Leszczym — dziękuję. Pozdrowienia zostawiam.
  24. W_ita_M.

    Z liczbą w tytule

    Pierwszy bal.
  25. W_ita_M.

    Dokończ przysłowie.

    Jaka pogoda listopadowa, taka ...
  26. W_ita_M.

    Ukradli konia

    @W_ita_M. O, hecą żrące lecą rżące - ho.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności


×
×
  • Dodaj nową pozycję...