Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. @Duilla @Posem @Berenika97 @Ajar41 Dziękuję 🌺
  3. hehehehe

    Dla czarownicy

    Ej, z kalfasa flak zje? Ej, z kalfasu Alka Klausa flak zje?
  4. hehehehe

    Okno, wiem, Adama,

    Adama kotlet i kawa. Kitel to Kama da
  5. Wiersz nie o tym, więc z łaski swojej...
  6. Tu love Revolut
  7. A baba bimba. Bab mi! Bab mi! Baba, ba
  8. O, pijaku, pukaj i po!
  9. @Leszczym Holly Golightly to postać grana przez Audrey Hepburn w "Śniadaniu u Tiffany'ego". Polecam.
  10. @andrew to chyba Twój najlepszy wiersz... samo piękno, tęsknota liryczna delikatność
  11. Niepotrzebny jest cudzysłów w tytule, a błazen to bardzo poważna osoba - dziś ma pejoratywne skojarzenia i najbardziej znanym błaznem jest matejkowski Stańczyk.
  12. @andrew serdecznie dziękuję ❤️
  13. Kiedyś należałem do Polskiej Partii Narodowej, a jej prezesem był pan Leszek Bubel...
  14. @Poet Ka ... to piękne gdy swoimi drogami chodzimy nawet gdy ... się czasami zgubimy tłumy zjadają człowieka nic dobrego w nim nie czeka ... Pozdrawiam serdecznie Miłego dnia
  15. @Simon Tracy bardzo dziękuję 🌹
  16. Dzisiaj
  17. hehehehe

    Do czego to doszło?

    Rób, Odo, dobór
  18. @Nata_Kruk ... życie tyle oferuje a my my uciekamy do swojego świata tam ... mimo... jesteśmy blisko siebie z radościami i lękami ... Pozdrawiam serdecznie Miłego dnia
  19. @.KOBIETA. ... i ... nie tylko ty się przyglądasz patrzą sny ... Pozdrawiam serdecznie Miłego dnia
  20. @Charismafilos W tłumie jest ... bywa fantastycznie . Tam jednak... z sobą się nie spotykamy . Pozdrawiam serdecznie Miłego dnia
  21. @Waldemar_Talar_Talar 🌻
  22. zostawiłaś ślady na piasku mewy się im przyglądają chciałyby znów nas spotkać wciąż czekają piasek ogrzeje stopy bryza ochłodzi czoło wiatr poprowadzi plażą na molo pamiętasz … to zawsze piękny czas 6.2026 andrew
  23. Podziemie bywa różne. Takie jakie napisałaś, wcale nie jest złą interpretacją. Tak można odczytać :) Będąc na powierzchni... czasami nam umyka, że są inne światy. Pozdrawiam :)
  24. brt

    Gra w skojarzenia. :)

    Urwany
  25. Myślisz czasem że wszystko umarło. Potem słyszysz: „kocham cię” i nagle wraca świat. Nie na zawsze. Na dziś. Ale to wystarczy. Bo znowu wiesz po co żyjesz...
  26. raz była firma co się Bubel zwała... sama nie wiedziała co produkowała a to grawiloty a to śnieżne narty podbój galaktyki sprawa nie na żarty! lewiznę tu czuję już od 300 laty bumelka samowola brak zysków i straty! czy towarzysz Birkut 300% normy wykona? Jowisz większy jest przecież od małego Plutona... jak twierdzi Safona... ale cóż w Pacanowie cale stada kóz ! to i Koziołek Matołek jakoś się przeciśnie bo córka Kraka Wanda utonęła w Wisle!
  1. Pokaż więcej elementów aktywności


×
×
  • Dodaj nową pozycję...