Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • zawinionym  niechcianym być  poczuć zimno ciepło  radość zło    byle żyć

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        świat nie jest  TYLKO  dla wybranych z makijażem i ładnie ubranych   10.2024 andrew Po nocy jest dzień. Nie obudźmy się w piekle.
    • @Amber Wiesz, nie. Chciała te fajki. Bo historia z reala miała jeszcze ciąg dalszy. Potem ta wrona chciała zabrać torbę z owocami, mniejszą taką, ale dużą na tyle że nie mogła jej udźwignąć. Pojedynczej śliwki natomiast nie chciała, tak jak chusteczki higienicznej. Najlepiej i najłatwiej jej było z paczką fajek :)) No ale tej ja akurat nie chciałem jej dać :)) Przezabawne tylko może nie umiałem dobrze sytuacji opisać :) @Łukasz Jasiński Wiadomo są i kruki w realu.
    • długa wskazówka właśnie ma satysfakcje prześcignęła krótką   z którą długiej bywało trudno   sit wstyd tyś głupią małą pełzającą  niezdarą zostałaś w tyle jakież to dla mnie  radosne chwile   ej  krótka co na to powiesz?   wtem rzekł sekundnik→czas na mnie   i przegonił obie  
    • Jeśli chodzi o modernizację Wojska Polskiego - ostatecznie Polska będzie miała:   - około 800 czołgów: niemieckich, koreańskich i amerykańskich, zamiast: planowanych - 2000 K2PL - nie będzie fabryki czołgów w Polsce,   - trzy wersje odrzutowców: F-16, F-35 i F-50 i nic więcej,   - około 800 000 młodych ludzi podczas corocznego Marszu Niepodległości, potocznie zwanym: Wojskiem Partyzanckim,   a miało być inaczej, cóż, tak zdecydował Święty Naród Polski podczas wyborów demokratycznych (tfu) i tyle na temat: reszta mnie już nie interesuje - pilnuję tylko i wyłącznie własnych interesów.   Łukasz Jasiński 
    • @Duch7millenium chyba to samo czujemy:)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...