Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Polacy! Katolicy! Do boju!


Marcin_Erlin

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Nie wiem dlaczego, ale Twój komentarz przypomina mi Polskę za Bogusława. W poniedziałek myć się mogli głupcy i kurwy. We wtorek kupcy i błazny. Środa - wiejskie dziewki i chłopaki od świń. Czwartek - Żydzi i żydzi. Piątek - pijaki i kowale. Sobota - Książęta i ich kochanki. W niedzielę księża. Może coś mi się pomyliło, ale pamiętaj! Piję do Twojego komentarza, nie do Ciebie. Z tobą koty podrę w dziale dla początkujących.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz 6kilo, wierzę, że i w Tobie drzemie dobro, talent i kultura, a Twoje kogucie zachowanie nie zachwieje mojej wiary, mimo,że nie pierwszy raz mnie obrażasz, bo się nie zgadzamy. Masz szczęście, trafiłeś na mnie, jedynego, prawdziwego menszczyznę / pisownia oryginalna/, który dla zdrowia nie je miodu, tylko żuje pszczoły. Polecam, bo na leki jest już chyba u Ciebie za późno, o ziołach nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był miętki/ pisownia oryginalna/, to bym napisał " żuj pszczoły" i na tym poprzestał, ale jestem Hero, to pociągnę temat. Prawdziwy facet myje się i perfumuje każdego dnia, a nawet kilka razy. Zęby też i pod pachami i w kroczu, a tyłek się podciera po, a nie zaciska i udaje, że nie ma tematu, a muchy latają, wokół,bo gdzieś muszą. Zaimponować, to Ci może cowboy na kucyku, w Western City, jak będziesz stał w kolejce po ten swój list poszukiwawczy do starego wagonu, 10 za sztukę, bo ja napinam swe wypielęgnowane mięśnie i śnieżno białe zęby szczerzę tylko przed kobietkami, a nie przerośniętymi ambicjonalnie ............ się musiałem ocenzurować taki jestem kulturalny. Zostaw panią Wandę w spokoju, bo Twoje wstawiennictwo szkodzi, nie pomaga,i ma taki sam sens, jak wyścig na 1/4 mili w przeciwną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


he,he,he. Skąd wiesz, że mam pryszcze? Teraz mnie trafiłeś! Poległem. Ale to nic, bo mam je na czterech literach, i nikt nie zobaczy, bo jako prawdziwy macho w czasie seksu od tyłu zawsze jestem z tyłu. Co do dalszej Twej wypowiedzi? Grozisz mi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...