Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • … a czasem i burza się skrada …
    • nie znam się na budownictwie dlatego zwracam się do tych którzy już z tym problemem szybciej niż ja sobie poradzili na jakich fundamentach mam zbudować swój rodzinny dom który z byle błahego powodu nie runie jak ten z kart jakiego koloru farb mam użyć do pomalowania jego ścian tak by jego radosnych barw nie zamazał deszcz ani czas jakie okna i drzwi zamontować by po jego pokojach nie mógł bezkarnie kiedy będzie chciał hulać beztrosko wietrzyk zła z jakiego drzewa postawić dach by zechciał przysiadywać na nim nie tylko zmęczony długim lotem lecz każdy przelatujący ptak
    • zgrabnie zrymowane, ale cóż poradzić na czystą megalomanię PL - a

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ,   rutyna zabija związki i muszą się  one zmieniać, skoro balast czasu zmienia -  nas ,  na szczęście niektórzy bronią się przed zgnuśnieniem i o to warto zawalczyć p, choćby dla własnej sztuki. Słowa klucze tutaj padły:  - skrycie w ramionach witać dzień co rano  - młodzieńcza abnegacja ( nieuczesanie) - świadczyły o spontaniczności, nieprzywiązywaniu się do formy; może podkradaniu tego uczucia wbrew okolicznościom, a zakazany owoc smakuje… ale warto być też ze sobą szczerym : może nie ma żadnego „ bezmiaru tej miłości”,  może jest wszystko inne - wspólne wspomnienia, duma z tego, co się osiągnęło, wdzięczność, a jeśli miłość, to inna, na tyle inna, że nie pokrywa oczekiwań, bo …wabik się wypalił i ( jakkolwiek to brzmi) - warto się zastanowić nad przyczyną próbując temu zaradzić, zamiast naiwnie wzdychać, dlaczego nie jest tak jak było ;))   pozdr.  
    • bardzo ładnie   bo każdy dzień całkiem  inny godzina kwadrans i minuta i chwila która zmyka zwinnie byś nie pozwolił już jej upaść   my także się zmieniamy stale Pan Bóg limity powyznaczał z dnia na dzień nam ubywa zalet czy wad przybywa - chyba racja   gdy słodkość kopę z hakiem waży przez próg nie lawo już ją przenieść a twoje oczy stale marzą o jakiej młodej pięknej wenie   a można to wyrazić w pieśni nieobecni      
    • @Damroka Odzdrawiam prozaicznie, bo ze mnie po(ł) etka null

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      A fanka ze mnie żadna jeno krytyczka literacka
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...