Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Tysiąc Lat bólu


Rekomendowane odpowiedzi

Trzy pierwsze wersy ok. Czwarty bym wyeliminował a w koleejny zmodyfikował w taki sposób, by podkreślić, że tylko dusza, choć wciąż uwięziona nie milknie - wciąż daje sygnały (określiłbym ten sygnał za pomocą epitetu bądź rzeczownikowego dopełnienia. Spróbuj coś wymyśleć.) Zdecydowanie nie kończyłbym tego krótkiego liryka zaimkiem (przedostatni wers). Więc ten wers też należy zmodyfikować. Będzie on dopowiedzią dwóch wcześniejszych.

Ostatna fraza ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Nie jest on dopowiedzą i nie ma potrzeby modyfikacji:)
Zmiana ostatniego wersu zepsuła by klimat
usunięci 4 wersu zniszczyło by przesłanie
sygnały są dość podkreślone


Widać że taka liryka ci nie leży nie będę cię więcej prosił o komentarz bo widać to za trudne:)
nie jestem schematem konwenansem zasadą bliżej mi do romantyzmu nie współczesności jestem poetą który nie widzi pewnych granic które jak widać ty wręcz wielbisz
Inie mów mi że myślisz jak większość forum bo jestem tu dłuuuuuugo pod różnymi nickami
ekipa się trochę zmieniła jednak warsztat nie widzi potrzeb zmiany(A to przecież tam są ludzie o tego czyż nie?:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, czasem możesz być i sto lat, a to wciąż za mało.

Nie odpowiem Ci na moją emocjonalność, na "graniczność", itd. bo o tym już pisałem. Moje rady biorą się z chęci poprawy stanu rzeczy. Nie ma sprawy, jeśli nie chcesz moich komentarzy, to ich nie będzie. Jednak nie martw się, będę na tyle blisko, byś mógł czuć mój oddech, a jak zechcesz, to znów pogadamy na łamach Twojego bądź mojego wiersza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...