Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję.   Pozdrawiam         Dziękuję. Dokładnie tak jest. Wyrosłem w społeczności, w której odejście kogokolwiek z niej było zawsze wstrząsającym wydarzeniem. Dzisiaj żyję w świecie, w którym obserwuję spłycanie i odpychanie na jak najdalszy plan tematyki śmierci. Powiedziałbym, że nawet jej uprzemysłowienie. To jest naprawdę ogromny kontrast.   Pozdrawiam.          Dziękuję Jacku za obecność, wiarę i Twoje rymowane komentarze.   Pozdrawiam.       Wspóczuję.   Dziękuję.   Również pozdrawiam.
    • @FaLcorN to miło, ładny rym. Oborniki ładne miasteczko.  Będę Cię wypatrywać w okolicy 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Nie przywiązywać się do rzeczy, do miejsc, do ludzi, do rytuałów... wtedy chyba łatwiej się odchodzi.   Pozdrawiam.       Tak, jesteśmy ślepi jak mrówki, które opowiadają sobie o słońcu.   Pozdrawiam         Bardzo dziękuję.   Pozdrawiam       A ja nauczyłem się, że nie ma "rzeczy oczywistych". To co dla nas jest oczywistością, niekoniecznie musi być oczywiste dla innych. To samo dotyczy postrzegania świata. Żyjąc w zamkniętym kręgu, możemy utwierdzić się w przekonaniu, że cały świat (a właściwie jego odbiór) wszędzie wygląda tak samo, a tak przecież nie jest. Wyrwa - przepaść - pustka pozostaje często po kimś, kto odszedł. A po co się pisze? Choćby dla takich komentarzy.   Pozdrawiam      
    • Przypomniał mi się stary kawał:   W środku nocy pośrodku blokowiska jakiś facet krzyczy: - Ludzie! Ludzie! Ludzie! W oknach uśpionych bloków zaczynają zapalać się światła, a gdy ich mieszkańcy zaczynają wyglądać na zewnątrz żeby sprawdzić co się dzieje, facet krzyczy: - Ludzie! Dlaczego wy nie śpicie?! I odchodzi.    Pozdrawiam :)
    • @befana_di_campi dzięki :)))  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      nasza miłość jak kwiat - niepielęgnowana usycha :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...