Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Rafael Marius ... Rafaelu, miejmy nadzieję, że nie da się wszystkich oszukać.. na zawsze. @jan_komułzykant ... ano.. niestety.. plącze się w tę i 'wew tę'.. @Kwiatuszek ... fajnie, że na tak... :) @corival ... cieszę się, że spomiędzy wyciągasz coś jeszcze... ;)   Moi drodzy... bardzo dziękuję za wizyty w moim "pokoiku"... serdecznie Was pozdrawiam.
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ... podoba mi się, Iwono.. zakończenie... :) "postawia nogę".... toś sobie wymyśliła... :) zapytam, dlaczego nie... stawia... lub... postawi A 'piórko' potrafisz dzierżyć... :) jak każdy z nas, czasem świetnie, czasem nieźle... ;) Udanego  weekendu.    
    • budzę się z myślą o Tobie  Pani Jasnogórska    świt bierze pod rękę  prowadzi do Światla nie pozwala zwlekać  słońce wychyla się zza horyzontu  idzie po niebie  cieszy je nasza droga  nie odstępuje na krok    a my    my szczęśliwi  niesimy do Ciebie  kochana Mamo moc intencji  żadna ilość nie jest zbyt wielka  jesteś Matką Boga  wszystkie je przyjmiesz  upiększysz  podkreśltsz ważność i przekażesz   Święta Maryjo ufam Tobie   7.2024 andrew Myśli z pielgrzymki ok 420 km
    • @Moondog ... super mini... :)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      @Dagmara Gądek ... tak Dagamro, mamy XXI wiek i co to oznacza.? Świat wariuje na całego, część ludzi razem z nim, ale ja nie ulegam modom oraz temu, czego domaga się owa współczesność, mam to najzwyczajniej w nosie. Poza tym, lubię delikatne archaizmy w wierszach, że powyżej  patetycznie.? cóż, chyba nie aż nadto. To temat, który nie pierwszy raz wciągam w wersy, bo ciągle coś nie tak, no i.. z tego powodu właśnie, muszę sobie czasem.. jęknąć.. ;) Za słowa krytyki, dziękuję i doceniam szczerość.    
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...